Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottatok már azért, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottatok már azért, mert nem tudtátok túltenni magatokat azon, hogy bántott a párotok?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt a barátommal, együtt is lakunk. Kb fél évvel ezelőtt volt egy elég rossz időszakunk, engem a munkahelyemen kirúgással fenyegettek meg mindig b_szogattak, és a barátom nem állt mellettem, hanem még ő is rátett egy lapáttal, nyugtatót szedtem, mert egyébként szétvertem volna mindent.


Aztán történt egy olyan, hogy elegem lett és nem engedtem, hogy mellettem aludjon. Nem kért bocsánatot, csak sírt, én meg elzavartam. A földön aludt kb 2 hétig. Közben beteg is lett, de ez sem lágyított meg. Aztán felmondtam a munkahelyemen, lenyugodtam és akkor én kezdeményeztem a békülést, ki is békültünk.


Viszont a párom azóta nem tudja ezen túltenni magát. Azt mondta, hogy ezzel akkora fájdalmat okoztam neki, hogy valószínűleg sose fogja tudni ezt elfelejteni. A kapcsolatunk azóta nem őszinte, én szeretem őt nagyon, de ő engem mindig kétségek között tart. Próbáltam már ezt megbeszélni vele, de azt mondta, hogy ezt nem tudja akkor sem elfelejteni, szeret engem, de ez akkor is benne van...


Tudom, ár nem tudom visszacsinálni, de akkor mit lehet ilyenkor tenni?


2015. júl. 21. 18:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Például kiírhatsz ide egy kérdést ezzel kapcsolatban... oh wait!
2015. júl. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azt lehet ilyenkor tenni, hogy mindketten mentek saját utatokon tovább. És, ha ez az út nem közös, akkor bizony külön utakon jártok majd.
2015. júl. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát nem csodálom...
2015. júl. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
56%

de akkor mit lehet ilyenkor tenni? - szakitani, mi mast?


En megcsaltam a paromat, vagyis nagyon durvan gusztustalanul megbantottam es mi megoldottuk, mert rajottunk (foleg en) hogy qrva nagy hibat kovettem el, hogy nagyon szeretem, hogy o is engem es mi egyutt akarunk elni, ugyhogy megoldottuk. Dolgoztunk rajta kemenyen es sikerult es ennek mar 6 eve es tobb mint 8 eve vagyunk egyutt.


Ha IGAZAN szeretitek egymast, akkor megoldjatok. Ha a fiu ilyen "aaa nem tudom" stilussal all a dologhoz, akkor mar nem szeret elegge es akkor FELESLEGES eroltetni a dolgot. Elhiszem, hogy jo a megszokott es az ujtol az ember mindig kicsit fel, de minek szenvedtek? Tessek bucsuzkodni es elkoltozni.


Amugy 2 hetig foldon alvastol igy besertodik egy ferfi? Hat, nem tudoooom.....

2015. júl. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

összesen 1 ágyatok van?

én biztos nem mennék el belőle, ha te nem akarsz mellettem feküdni akkor menjél és aludj a konyhaasztalon

2015. júl. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen. A szitu hasonló, csak engem bántott meg nagyon, attól kezdve nem bíztam benne. Nem tudtam elfelejteni. Szétmentünk, de elfelejteni nem tudom. Talán soha nem is fogom.
2015. júl. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!