Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után ez normális?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után ez normális?

Figyelt kérdés

Én szakítottam, hosszú kapcsolat, együttélés stb.

Kb 3-4 hét telt el, most azt mondja, ez a kapcsolat szar volt, nem illunk össze, és egyéb hülyeségeket állít, valótlan dolgokat.

Amit hibázott, nem ismeri be, teljesen másképp adja elő, mint a valóság. Stb stb

Ez mire jó?!?


2017. jún. 26. 12:33
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
79%
Ez is egy megküzdési stratégia. Ő így dolgozza fel a szakítást: utólag próbálja hangoztatni ezeket a negatív, nem igaz dolgokat, hogy a saját felelősségét csökkentse, hogy tovább tudjon lépni anélkül, hogy önmagát kellene hibáztatni, vagy bármilyen szinten szembe kéne néznie a dologgal és tanulni belőle. Inkább önmagával is próbálja azt elhitetni, hogy ez amúgy is halálra volt ítélve, ez már rég rossz volt stb. Nyilván ez egy borzasztóan idegesítő dolog számodra, de valójában természetes védelmi reakció sokaknál. Ne foglalkozz vele.
2017. jún. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Te beismered a hibáid (szélesebb körben is)?


Eléggé "piss me off" stíusban íródott a kérdés, nyugodj le inkább.

2017. jún. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Nem mindegy? Szakítottatok, ha beszélgetsz vele, sosem fogsz érzelmileg túljutni rajta.
2017. jún. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

De így fogja leélni az életét, vagy majd azért belátja a dolgokat?

2. Persze h idegesít. Igen, be tudom látni a hibaimat, és fel nem foghatom, másnak miért olyan nehéz az?!

2017. jún. 26. 12:42
 5/22 anonim ***** válasza:

#4


Miért idegesít? Úgyse veszi komolyan senki aki "a te színeidben játszik" a saját haverjai, rokonai pedig úgyis neki adnak igazat. Sajnos az igazság nagyon ritkán számít, mindig csak az, hogy ki mondja.


Más esetekben pedig az szokott számítani, hogy kit támogatnak többen. Hiába nincs igaza, sajnos akivel a többség annál az "igazság", vagyis annak lesz "igazat adva", akivel többen vannak. Remek példa erre a politikai élet.

2017. jún. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
4.: sz.rd le mit gondol. Egyéni probléma, már semmi nem köt titeket össze.
2017. jún. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Hogy itt mindenki milyen okos, biztos sok komoly kapcsolatod és szakitasod volt, ilyen tanáccsal, h szard le....
2017. jún. 26. 12:50
 8/22 anonim ***** válasza:
69%
7.: jelenleg is többéves kapcsolatban élek és én írtam, hogy szard le. Ha mindenki ugyanezt mondja, akkor elgondolkozhatnál rajta, hogy mégis minek foglalkozol az exeddel. Ha meg nem akarod elfogadni, ha ellenkező a vélemény, minek írtad ki a kérdést?
2017. jún. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Olvastad az első választ? Nagyon korrekt volt, építő jellegű, stb. Ilyenekre számítottam, a tiéd több mint felesleges.
2017. jún. 26. 13:10
 10/22 anonim ***** válasza:
69%
Rendben, akkor pátyolgasd meg értsd meg, miért hülye. Nem az én problémám lesz, ha visszafogadod, vagy nem tudod magad túltenni rajta
2017. jún. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!