Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Stresszreakciót vált ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Stresszreakciót vált ki belolem az exem ez normális? Bov. Lent

Figyelt kérdés
2 hónapja szakítottunk, több hónapos se veled se nélküled kapcsolat után, összesen ket es fel évig voltunk együtt. Ebben az időszakban hajlamos voltam/vagyok fogyásra, ha meglatom őt képen vagy csak valaki szóba hozza őt, rögtön gyorsabban ver a szívem, osszeszorul a gyomrom, ram tor a pánik és az anyagcserém is borzasztóan felgyorsul.

2017. ápr. 16. 20:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Normális, nem tetted még magad túl az exeden.


Lány vagy?

2017. ápr. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez inkabb annak a jele h meg mindig szereted nem?
2017. ápr. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Előfordul, én is csomót fogytam a szakítás óta. Nálam kb 4 hónapja tart a dolog, nem akar elmúlni :D Nem tudom mennyire normális, de így is tud rá reagálni a szervezeted.
2017. ápr. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen lány vagyok, csúnyán lett vege a dolognak, konkrétan élőben nem szakított velem, hanem miután 3 hétig nem írt nekem vissza es nem reagált a hívásaimra, az IG-on láttam meg, hogy mar mas baratnoje van. Ezek után képtelen lennék szeretni, de megis valamiert még nem semleges.
2017. ápr. 16. 20:54
 5/11 anonim ***** válasza:

Normális.


Próbáld meg elkerülni. Manapság sokkal nehezebben érnek véget a szakítások, mert az online tereken megmarad a kapcsolat (ha csak passzívan is), így nehezebb is túllépni a dolgon.

2017. ápr. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, meg tudlak érteni, az én kapcsolatom is hasonlóképpen ért véget és ugyanezek a tüneteim, mint neked. :/ Nem hinném, hogy azért vagy ilyen rosszul miatta mert még mindig szereted, hanem mert megalázott és annyira sem méltatott, hogy szakítson veled...ez még jobban tud fájni, mintha azt mondaná h nem szeret.
2017. ápr. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, ne ijedj meg. Nem dolgoztad még fel teljesen a szakítást, pláne, hogy ilyen hirtelen, és konkrét lezárás nélkül ért véget. Adj időt magadnak, keress valamit, amiben örömödet leled, no és persze iktasd ki exed az életedből, amennyire csak lehet.
2017. ápr. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
"... az anyagcserém is borzasztóan felgyorsul..." Ezt hogyan is érted? Tényleg nagyon érdekelne!!!!
2017. ápr. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
gondolom hasmenése lesz. a stresszel járó hormonális hatások miatt van
2017. ápr. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Viccen kívül az segítene ha jól szétvernéd :D Velem férfiként akkor történt ilyen biokémiai reakció ha megláttam azt az embert akit gyűlöltem és meg akartam verni. Aztán miután verekedtünk elmúlt és sokkal jobb lett nagyon jó stresszlevezető. Szerintem csak szimplán kinyílik a bicska a zsebedbe, összeszorul az öklöd stb szóval érted. Verd meg az majd segít :D
2017. ápr. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!