Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után ez normális?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után ez normális?

Figyelt kérdés
8 hónapig voltunk együtt, pár órája szakítottunk, gyakorlatilag közös megegyezéssel, mindketten beláttuk, hogy nem illünk össze, szeretjük még egymást, de én részemről egyértelműen érzem, hogy ez már nem elég, illetve a szerelemtől nagyon messze áll, több volt a megszokás, mint a valódi érzelmek, sok minden idegesített vele kapcsolatban. Mégis rettenetes érzés, kicsit úgy érzem, hogy megállt a világ, és soha nem fogok kijönni ebből...Lelkileg nagyon labilis és érzékeny vagyok, olyan sírógörcsöm volt most emiatt, hogy kb majdnem megfulladtam, azóta csak szimplán bőgök. Túlreagálom, vagy normális ez, és aki egy kicsit is szerette a másikat, az hasonlót él át? 25/n
2017. ápr. 17. 11:41
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Igazából benne azt szerettem nagyon, ahogyan a ő szeretett engem, és ez baromira fog hiányozni, és félek attól, hogy soha többé senki nem fog így érezni irántam, ennyire megbecsülni és értékelni..
2017. ápr. 17. 11:46
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, szerintem teljesen normális a gyász időszak alatt ez a fajta reakció, ráadásul még csak pár órája szakítottatok! Én hat hónapig voltam együtt valakivel és pár hete mentünk szét, de egyikőnk sem biztos semmiben. Abban sem, hogy akarjuk-e még folytatni és abban sem, hogy vége van-e már véglegesen. Nálunk nem volt szerelem, de hihetetlen jól megértettük egymást, főleg testileg. Szinte minden nap beszélünk és mindig megemlítjük egymásnak, hogy nagyon hiányzik a másik, de szerintem a lelkünk mélyén mindketten tudjuk, hogy ennek nincs jövője.

Hidd el, jobb ez így, hogy mindketten beláttátok, nincs értelme folytatni. Idővel könnyebb lesz. Közhely, de így van. Addig foglald le magad olyan dolgokkal, amiket szeretsz csinálni. Én nagyon sokat bringázom, az segít.

2017. ápr. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mintha én írtam volna, szerintem normális. :)
2017. ápr. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Linó03 ***** válasza:

Igen, normális minden, amit érzel. Valószínűleg volt alapja a döntéseteknek, jól tettétek, hogy elbúcsúztatok, de ez akkor is egy lezárást jelent, egy érzelmi korszaknak a vége amit fel kell dolgoznod.

(Néha még olyan dolgokat is meggyászolunk, ha elveszítjük, amit igazából nem szerettünk, csak megszoktuk = az életünk része lett. Hát még, ha szerettük!)

2017. ápr. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Talán segítene, ha megérteném, hogy nem veszítem el őt végelegesen, mert megbeszéltük, hogy nincs bennünk harag, fontosak vagyunk egymásnak, és ha már jobban leszünk, akár beszélhetünk, találkozhatunk is, de valahogy most csak arra tudok gondolni, hogy mennyire rettentően fog hiányozni. Ilyenkor annyira gyengének és befolyásolhatónak érzem magam, hogy bármikor képes lennék azt mondani, hogy vissza akarom kapni. Csak ezt már egyszer eljátszottuk, és az agyamban tényleg végre tudatosult, hogy sok minden miatt nincs jövőnk egymással..De rettenetesen fáj, pedig mondom, már nem voltam szerelmes, max emberileg szerettem.
2017. ápr. 17. 11:56
 6/11 anonim ***** válasza:

5ev utan lett vege egy kapcsolatomnak.

Kozos megegyezessel.Miutan eltelt egy kis ido a szakitas utan,nagyon jo baratok lettunk.Lehet nalatok is lesz ilyen.


Nem reagalod tul...sajnos ez ilyen,de idovel majd konnyebb lesz.Lehet az lenne a legjobb ha kisirnad magad...

2017. ápr. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszönöm. nem is tudnék máshogy tenni, mivel nem tudom abbahagyni a sírást...
2017. ápr. 17. 12:32
 8/11 anonim ***** válasza:

Miis tegnap szakîtottunk,ugyan ugy érzek mint Te.

Igaz nàlunk az Ô dôntése volt.

Ha gondolod beszélgethetûnk rôla.?

N25

2017. ápr. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

5 éve tart az első kapcsolatom, szerelmet én sem érzek, de szeretem és kötődök a másikhoz, -ő pedig még mindig szerelmes belém azt mondja.


Szeretem mint barátot és embert, és értékelem, hogy van nekem, de én is képtelen lennék a szakításra.. Egy napot nem bírnék ki valószínűleg.

Mielőtt jönnének a megmondó emberek: talán pont ezért, mert a szerelem nem minden... A szerelem mindig változik, a szeretet pedig egy erős kötelék, és lehet így is jó egy kapcsolat.


Azonban azt írod, hogy nem illetek össze, sőt, sok minden idegesített vele kapcsolatban.. Nos, én ebben a helyzetben így azt tanácsolnám neked, hogy légy most erős.

Először is, idővel letisztul majd benned is és benne is minden, meg fogod látni, milyen nélküle. HA valóban együtt kell lennetek, úgy is vissza fogtok találni egymáshoz.

Viszont ha valóban nem illetek össze, -ami a szakításhoz is vezetett legfőképpen-, akkor adjátok még magatoknak az esélyt, és ne húzzátok az időtöket, hogy megtaláljátok a hozzátok illőt.

Már hogy ne szeretne téged más ugyanígy, mint a másik? Ebben ne kételkedj, és ne is add alább.

Másrészt: nekem néha hiányzik, hogy nem érzem azt az intenzív szerelmet, -hiszen nálam is működnek a hormonok-.. Az egy rettenetesen jó érzés tud lenni, ha (viszonzott persze), szóval én ezért azt javasolnám , hogy add meg magadnak az esélyt, hogy szerelmes legyél te is.

26N

2017. ápr. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom, hogy bármennyire is fáj ez most pillanatnyilag, csak időhúzás lenne tovább folytatni. Illetve a szerelemből, hatalmas lángoló érzésekből átalakult szeretetnek hatalmas ereje lehet, viszont részemről ez soha nem volt olyan nagy szerelem. Szerettem, és a szerelem egy halvány formája is megvolt eleinte, de ez hamar elmúlt, utána már csak próbáltam magamra erőszakolni az érzést. Remélem, viszonylag hamar jobban leszek, és tudunk majd rossz érzés, fájdalom nélkül beszélni egymással..Félelmetes, hogy a megszokás, ragaszkodás önmagában is mekkora úr tud lenni.
2017. ápr. 17. 22:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!