Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Vajon visszajön hozzank?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon visszajön hozzank? Szerintetek elmondjam mit erzek?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszu lesz sajnàlom. Van egy 3 eves kisfiam egx 24 eves fiutol. Egyutt voltunk 2 evig de szakitott velem. Sajnos sokat veszekedtunk állandoan féltékeny voltam. Mindig csapta a szelet a lanyoknak flortolt velük. Én persze állandoan féltrkeny voltam. Neki ebbol elege lett s lelépett. Rá 2 honapra összejott véletlenül azzal a nővrl akivel majdnem megcsalt mig egyutt voltunk. Azota voltak mar kinn kulfoldon melozni hazajottek s a no szuleihez költöztek el s a kisfiunkkal alig tartja a kapcsolatot. Mindig kitalal valami indokot hogy miert nem jon. Bulizni jar a nővel,étterembe viszi.

De perszr amikor itt van a fiunknal akkot folyton flortol velem keresi a helyzeteket hogy mikor érhet hozzam. Mikor meg ràkérdezek hogy mit is akar akkor meg tetteti a hülyét.

Most megint mennek ki külföldre a nővel dolgozni s ugy erzem mintha megint elhagyna.

Tudom h rgy undorito féreg hogy rnnyire nem erdekli a fia s utalnom krllene de nem tudom. Meg mindig szeretem.

Azota nekem is van parom. Tökéletes potapa mindent mrgad nekünk. De akkor is erzem a vonzalmat meg a fiam apukaja irant.



2017. jún. 28. 15:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az hagyján, hogy egy lábtörlő vagy, de még a jelenlegi párodat is átb*zod. Minden elismerésem!
2017. jún. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Miert vagyok làbtörlő?
2017. jún. 28. 16:03
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt most komolyan kérded? A csávó teherbe ejtett, megcsalt, ott hagyott a gyerekkel együtt, le se *ar titeket, te meg ennek tetejébe szereted meg vissza akarod kapni, meg bármit megtennél neki, csak csettintenie kell. De ez még annyira nem is durva, én inkább a jelenlegi párod sajnálom, akinek sejtelme sincs arról, hogy az ő jószándékát ilyen undorító aljadék módon viszonzod.
2017. jún. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindenféle szempontból szánalmas vagy. magadat és jelenlegi párodat sem becsülöd.
2017. jún. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Tudom h hülye vagyok nem kell itt elmondani mindennek. A kérdésre azonban meg mindig nem kaptam vàlaszt.
2017. jún. 28. 16:32
 6/11 anonim ***** válasza:
Rendben, íme: Nem, nem fog visszajönni. Elmondani meg elmondhatod, max megdug megint, terhes leszel újra, aztán folytatódik tovább, egészen addig amíg úgy 12 gyerek után észhez nem térsz.
2017. jún. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
De ha nem jon vissza akkor miert celozgat? Miert akar allandoan hozzamerni megolelni stb
2017. jún. 28. 16:37
 8/11 anonim ***** válasza:
Na jó, nem pazarlom tovább az időt a hülyeségeidre. Minden jót Kérdező!
2017. jún. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Miert akar allandoan hozzamerni megolelni stb"


Dugni akar. Ennyi.

2017. jún. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nah akkor a kovetkezo miert akar megdugni mikor fokyton azt hangoztatja h o ilyen boldog meg facen is ugy tunik
2017. jún. 28. 16:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!