Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi értelme annak, hogy egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme annak, hogy egy nő kikényszeríti, hogy a férfi szakítson, és ne neki keljen?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben kicsit ellaposodott a kapcsolatunk,de én azt hittem, hogy minden rendben. Aztán kezdett furcsa lenni. Ha szépeket mondtam neki, akkor már nem kaptam meg azt a szép mosolyt, ha mondtam hogy szeretem, akkor nem mondott semmit, tök semleges volt velem, mikor valami gondom volt akkor mondtam neki ,hogy nyugtasson meg, de csak azt tudta mondogatni, hogy nyugodj meg ( én annyira vártam hogy azt mondja, hogy én itt vagyok neked és ezt mondtam is neki, de még akkor sem mondta ). Mind elmaradt. Egyszer kikeszultem, és mondtam neki, hogy szerintem már a szakadék szélén van a kapcsolatunk, nem tudom mi van, de már örülnék ha kedvesebb lenne. Akkor is csak annyira vártam, hogy de én szeretlek de ugye ez is elmaradt és csak azt mondta, hogy nyugi... Aztán mondtam neki, hogy most már nem bírom én ezt, szakitok ha nem változik semmi...reméltem hogy megijed és végre észbe kap...nem ijedt meg , nem mondott rá semmit. Én szakítottam. Ő erre tök nyugodtan reagált, mondta hogy már nem szeret annyira stb szóval tök olyan volt mint hogy ha ezt várta volna, kieroltette, hogy én szakitsak vele. Nekem.nagyon rossz érzés volt ez.. miért csinálta ezt ?

2017. júl. 4. 11:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert konfliktus kerülő, vagy nem akarta hogy ha eléd áll, hogy vége, te elkezdj teperni, küzdeni akarj a kapcsolatért, kérj még egy esélyt stb. Mert nem akart szemét lenni aki ezt megtagadja tőled. Mondjuk szerintem jobb ezt kimondani mint húzni.
2017. júl. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Meg akarta spórolni a konfliktus helyzet kezelése alatt felmerülő kommunikációt/melót/felelősséget stb. Kényelmesebb volt neki, hogy ezt a dialógust és a döntést lefolytatod helyette.

30/f

2017. júl. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Így majd moshatja a kis kezecskéit, és mondhatja, hogy "hááát én mindent megpróbáltam, de nem rajtam múlott".
2017. júl. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!