Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kb 0 bizalom, van értelme így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb 0 bizalom, van értelme így egyáltalán?

Figyelt kérdés

Elegem van, hogy mi nem beszélünk meg semmit, azt hiszi h csak mérgemben beszélek és kinevet vagy megvárja míg lenyugszom , de ha nyugodt vagyok akkor sem igazán hallgat meg, kb nem vesz komolyan.

Unom h a telefonját mindenhova viszi magával pl WC-re is. Azt sem engedi h pl egy beállításban segítsek mert csak ő foghatja a telefont. Tehát tök gyerekesen viselkedik, (32 éves)

Ja és azt is unom h mindig az anyja, apja az első...

Sokat dolgozik de ha van szabadnapja akkor is ott köt ki náluk (40km)

Mivel utálja a panelt (én is) ezért sztem emiatt vállal be több munkát, maszekot, csak h ne kelljen itt lennie.

Hozzá teszem h van közös gyerekünk is...


Ugye h ez így nem normális kapcsolat? :(

Ti mit tennétek?

Tudtok valami tanácsot adni?


Nagyon el távolodtam tőle, pont ezek miatt.

Csak a viták mennek, semmi kötődés-tisztelet-bizalom-kapcsolat nincs köztünk.



2017. jan. 9. 20:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem tűnik működő kapcsolatnak. Szegény gyerek!
2017. jan. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
"Csak a viták mennek, semmi kötődés-tisztelet-bizalom-kapcsolat nincs köztünk." Te is nagyon jól tudod, hogy egy ilyen kapcsolatnak csúfolt valaminek semmi értelme, hacsak nem lételemed a szenvedés. Ez egy rossz vicc, nem pedig normális kapcsolat.
2017. jan. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Kedves első ne mondd h "szegény gyerek"


Ő ezekből semmit nem lát, mindketten imádjuk és mindent megadunk neki!

2017. jan. 9. 21:14
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhova viszi a telefonját, nehogy belenézz, sokat dolgozik, és a szüleihez jár minden hétvégén? Neked is kezd összeállni a kép? Egyszer lepd meg esetleg a szüleinél, vagy az egyik gyanús munkáján. Hiába vonod kérdőre, tagadni fog.
2017. jan. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Igen 2-es

Legbelül tudom, hogy ez így nem működhet, főleg ha meg sem tudjuk oldani.... Csak bennem van az h hátha... Hátha valami történik majd vagy ő észhez kap...

2017. jan. 9. 21:16
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

OFF

Sajnos tévedsz! A gyerek fiatal, de nem hülye. Ha csak nem egészen kicsi (1-2 éves), pontosan látja, hallja, érzi, hogy viszonyultok egymáshoz.

2017. jan. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem hülye,

Amúgy meg egy jó kedvű kiegyensúlyozott gyerkőc


Ha vita is alakul ki akkor sem ő előtte (és általában ezek a viták pár percesek utána lecsillapodnak a kedélyek, ezért is írtam h ő ebből nem sokat lát, érez)

2017. jan. 9. 21:31
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Azt írod, hogy a gyerek nem veszi észre, mert mást mutattok neki.

Én is így nőttem fel, de szerencsére végül elváltak. Hidd el, idővel látni és érezni fogja a gyerek ezt.

Nincs értelme, de te is tudod már, hisz nem véletlen tetted fel a kérdést.

Remélem hamar helyrerázódik az életed.

2017. jan. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez minden, csak nem kapcsolat. Nem is nagyon értem, mi a kérdés.
2017. jan. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Olyan, mint aki megbánta már ezt az egészet, de elég töketlen megmondani, vagy megbeszélni, netán helyrehozni.

Ha nem veszekedve, de nem lerázhatóan megkérdeznéd, hogy miként képzeli a következő 10 évet?

2017. jan. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!