Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Neki volt igaza, vagy nekem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neki volt igaza, vagy nekem?

Figyelt kérdés

2 napja szakított velem a barátom, MERT..

Szóval 18 éves lány vagyok, óvodás korom óta egyetlen egy álmom volt, de ezt minden áron véghez szerettem volna vinni.


Rendőr szerettem volna/szeretnék lenni, de kiderült, hogy 2 centivel alacsonyabb vagyok, mint ami az előírtakban szerepel ezért nem lehetek.


Leírhatatlan mennyire fáj, azóta mikor egyedül vagyok csak sírok, rossz kedvem van és igazából mindentől elment a kedvem.

Igen, mondták már, hogy van még többszázz álláslehetőség, de könyörgöm hagyjuk ezt a sablondumát, mert lehet, hogy van, de magasról sz#rok rá!!

Ez az egy álmom volt és a legtöbb ember nem érti meg, hogy most mit érzek..

Én úgy érzem, hogy a barátom sem értette meg.

Szakított velem, mert flegma vagyok, nem úgy reagálok ha hozzám szól, nem viccelődök, nem cukiskodok, csak úgy vagyok..Csak úgy magamnak..

Szerintem pont az ilyen helyzetekben kéne mellettem lennie, de szerinte túltolom és attól, hogy ez történt még nem kéne magamba zárkóznóm és vele lehetnék normális.


Szerintetek?



2017. júl. 5. 16:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%

Én értem hogy csalodott vagy ,de tényleg nem rajta kellett volna levezetni.

N25

2017. júl. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%

Megertem a csalodottsagodat, DE az eletben meg tobb 100x ilyen lesz. Akkor is a paroddal fogsz bunkozni, flegmaskodni es butan viselkedni?

Amugy ne haragudj, h ezt irom, de ilyen viselkedessel rendornek tokeletesen megfeleltel volna, mert a b...gatason kivul azok sem tudnak mast...

2017. júl. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Azt már én is megbántam, hogy ennyire bunkó voltam, de én mindig elviseltem, ha sz#r napjai voltak és ugyanúgy vele voltam és próbáltam jobb kedvre deríteni.
2017. júl. 5. 16:39
 4/17 A kérdező kommentje:
#2 Alapjáraton egy igen nagy tűrőképességű csajszi vagyok, akit felidegesíteni is nehéz és nem nagyon szoktam senkit sem b...ogatni, de most azt érzem minden tönkre ment..
2017. júl. 5. 16:42
 5/17 anonim ***** válasza:
97%
Érdekes, hogy ez az álmod, de mégsem tudtad, hogy van előírt minimum magasság? Azért nekem ez fura, gyerekes, mert ha akkora álom, akkor nyilván utána néz az ember mindennek... de ez mellékes. Amúgy meg lehetett volna toleránsabb, erthető hogy idő míg ezt megemészted. De ha ebben nem állt melletted, akkor később más, nagyobb dolgokban sem.
2017. júl. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Rengeteg olyan lehetőség van, ami rendőr-szerű, a rendőrséghez közeli munka, én a helyedben azért nem esnék ennyire kétségbe.


Az előzőknek pedig igazuk van, a barátod számára sem egyszerű tolerálni azt, hogy teljesen magadba zárkóztál, kifordultál önmagadból és rajta vezeted le a feszültséget. Persze, érthető, hogy szeretnél számítani rá, és szükséged van a támogatására, de akkor talán ezt kellene lekommunikálni felé, nem pedig flegmázni vele.


Én igyekszem megérteni, amit érzel, és nem gondolom, hogy a flegmázás, a depressziós tünetek, az életuntság és a keserűség a megoldás. Én a helyedben most annak kezdenék utánajárni, milyen hasonló lehetőségek vannak, mert simán lehet, hogy találsz valamit, amiben megvan az, amiért rendőr szeretnél lenni, de mégsem baj, hogy nem felelsz meg bizonyos előírásoknak. Persze mondhatod erre is azt, hogy sablonduma, és hogy hiába vannak más lehetőségek, te magasról teszel rá - de elárulom, ezzel a hozzáállással az életben soha nem fogsz tudni boldogulni, nulla alkalmazkodóképességre, nulla találékonyságra, nulla kitartásra, nulla érdeklődésre és borzasztó szűklátókörűségre utal. Őszintén szólva nem csodálkozom, hogy a barátod kiábrándult belőled.

2017. júl. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Utánanéztem..Sőt szinte minden nap ezeket a rendőrségi dolgokat bújtam, de tudod hiába tudtam, hogy ez lesz reménykedtem és tudom később jobb lesz igy, minthogy meg sem próbáltam volna..
2017. júl. 5. 16:49
 8/17 A kérdező kommentje:
Jó,értem..egy nagy g#ci vagyok és kérjek bocsánatot..Próbáltam vele normális is lenni kedves stb..de ilyen természetű vagyok, ha valami elb#ssza a kedvem akkor nem tudom eljátszani, hogy minden happy
2017. júl. 5. 16:54
 9/17 anonim ***** válasza:
Senki sem mondta, hogy el kéne játszanod, hogy nem történt semmi és minden tökéletes. De azért gondolom te is tudod, hogy ez a viselkedés nem fenntartható, nyilván nem lehetsz ennyire magad alatt egész életedben.
2017. júl. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Öntudatos a kicsike...az biztos. Nem nagy az egód egy picit?? Akkor áll melletted valaki, ha rászolgálsz...ha nem, nem kell hibáztatni.
2017. júl. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!