Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy kezeltétek amikor egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezeltétek amikor egy kapcsolat után a volt barátnőtök összejött valakivel?

Figyelt kérdés
már majdnem fél év eltelt azóta, hogy szakítottunk, úgy is éreztem, hogy már egy ideje túl lettem rajta, de megláttam, hogy összejött egy másik sráccal, és most újra eléggé előtörtek a régi érzelmek :/
2017. júl. 20. 13:49
 1/8 anonim ***** válasza:
lexarom, az ő dolga, legyen boldog
2017. júl. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 LazyJones ***** válasza:
Amikor vége lett, lezártam. Így nem is láthattam mással, ha meg mégis, akkor már nem tudott érdekelni.
2017. júl. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
1. és 2.+ én meg összejöttem egy másik csajjal.
2017. júl. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mondanám, hogy teljesen hidegen hagy.

Bár volt egy exem, akivel azóta szóba sem állok, kihúzta a gyufát nálam egy életre. Az egyik haverom szólt, hogy látta egy sráccal smárolni, de nem hittem neki,mert az exem szentül állította, hogy ott sem volt, össze is vesztünk miatta. Aztán egy jó hónap múlva feldobta a kapcsolatot, és véletlenül pont azzal a kölökkel kezdett járni, akivel a haver látta. Sikerült a haverral rendbe hozni a kapcsolatot sűrű bocsánatkérések közepette, fiatal voltam, rosszul kezeltem a helyzetet.

2017. júl. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha már úgy érzed, hogy ideje túl voltál rajta, akkor valószínűleg nem azért érzed rosszul magad, mert szerelmes vagy belé. Csupán bánt, hogy már őt sem érdekled, mert az - valljuk be - legyezi az embernek az egóját, ha tudja, hogy az exe még mindig érte epekedik.

Természetes érzés, de ne aggódj, hamarosan elmúlik.


21/L

2017. júl. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk én nő vagyok de amikor szakítottunk párommal másnap már másik csajjal jött össze. Nem igazán lepett meg tudtam hogy ez lesz így nem is érdekelt. Csak azon mosolyogtam mikor megtudtam hogy ki az. Nem szabad azokra az érzelmeidre figyelni. Tereld el a gondolataidat és zárd le végre.
2017. júl. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az én exem féltékenységi rohamot kapott.


Ő szakított velem, miután megcsalt, gyakorlatilag egyik napról a másikra, három nap múlva összejött egy csajjal, hozzátette, hogy ő bezzeg mennyire tökéletes hozzám képest, és elég szánalmas vagyok, hogy nem bírok már tovább lépni (próbáltam kérni, hogy beszéljük meg).


Hónapokig bőgtem, szóba sem álltunk egymással, majd összejöttem egy sráccal, egy közös ismerősünktől ezt megtudta, és lenyomott egy hardcore féltékenységi jelenetet, hogy én gyakorlatilag megcsaltam (?).


A pasik furák tudnak lenni.

2017. júl. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Örültem, hogy boldog.


Egy exhaverommal jött össze, szóval a párját is ismertem úgy-ahogy. Jobban összeillenek, mint mi

2017. júl. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!