Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szemét alak vagyok e miatt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemét alak vagyok e miatt, és meg se érdemlem hogy boldog legyek?

Figyelt kérdés

Minap szakítottam a barátnőmmel. 2 hónapja jártunk csupán, de az utolsó pár hétbe éreztem hogy nincs benne az az igazi tűz, nem vagyok már szerelmes. Ennek jelét nem igazán adtam, csak a szakítás előtti nap. Írta is este h mi van, elbizonytalanítottam. Írtam neki h valóban így van, nem tehetek az érzéseim ellen.


Este találkoztunk, elmondtam neki h mit érzek, vagy nem. Szépen elbúcsúztam tőle, de ő szerint ez vele szembe tisztességtelen volt. Igaz, hirtelen volt, gyors döntés. De nem akartam tovább húzni, mert csak rosszabb lett volna. (pl ha ez idő alatt kavartam volna másokkal, de nem tettem, mert nem ilyen vagyok).

F.


2017. júl. 20. 14:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem korrekt, ha mondjuk előtte még meghúztad, mintha mi sem lenne, aztán másnap szakítasz vele. Ha már pár hete távolodtál tőle, és csak ő nem vette észre, akkor nem voltál szemét. Előbbi esetben igen. 24/F
2017. júl. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy szemét alak. Ha egyszer így érezted akkor így van rendjén. Nem csináltál semmi olyat amiért rosszul kellene érezned magad. Nem szeretted szakítottál kész. Ő csak azért mondja ezt hogy tisztességtelen voltál vele szembe mert gondolom szeret és nem várta hogy csak 2 hónapot lesztek együtt.
2017. júl. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Velem is ugyan ezt tette egy srac, ugyan ezt jatszotta el. Full megbolonditott, hihetetlenul beleszerettem majd 2-3 honap jaras utan benyogte, h "o nem szerelmes, nem tudja mit erez".. Kerdeznem, mert erre a mai napig kivancsi vagyok: Akkor miert csinaltad? Miert huztad az agyat? Olyat ne mondj h "mert azt gondoltam beleszeretek" mert ez kb egy kisgyerekes huzas. Az elso pillanattol lehet tudni, h lehet ebbol valami vagy sem. Akkor meg gondolom megspekelted h igy szeretlek-ugy szeretlek... :) Nem tehetsz rola, h igy erzel, de ilyet nem hiszem el h honapokat kell varni arra, h ragyere h mit akarsz, kihasznalva ezzel a masikat, h kozben magadba bolonditod
2017. júl. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Utolsóval is egyet értek! Ő jobban belém zúgott, mint én belé. Köszönöm a válaszokat!!
2017. júl. 20. 15:05
 5/9 anonim ***** válasza:
"Egy szar, szemét, szar alak vagy" :D
2017. júl. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem vagy szemét alak, 2 hónap után ezzel nincs semmi probléma. Hoztál egy döntést, amit felvállaltál, a másik fél nem tud mást tenni mint elfogadja.

Ha ez egy esküvő előtt vagy egy házasság után történne, főleg ha gyerek is van, az szemétség, de ebbe így nem lehet belekötni.

Ne legyen bűntudatod, nem véletlenül cselekedtél így, nem az motivált, hogy a másik félt átverjed, ha megcsaltad volna, az sokkal nagyobb gerinctelenség lenne.

40F

2017. júl. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy szemét vagy, mert azonnal és egyenesen közölted, hogy mi van.


Inkább azt mondanám, hogy éretlen és/vagy ostoba vagy egy kicsit. Ha 2 hónap múlva elmúlik a tűz, az azt jelzi, hogy alapvetően rosszul közelítetted meg a kapcsolatot. Vagy nem ismertétek meg egymást és vak szerelemben jöttetek össze, vagy nem tudtok kommunikálni és/vagy problémákat megoldani.

2017. júl. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
igen, még kell fejlődnöm kapcsolatok terén, érzelmi szinten.
2017. júl. 20. 16:53
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem pont ez volt korrekt, amit tettél. Rájöttél, hogy nem vagy már szerelmes belé, nem húztad az idejét, nem csaltad meg, korrekten, udvariasan elmondtad. Valszeg csak hirtelen érte, nem érti, hogy hogy múlt el a szerelmed, amikor benne még megvan, aztán próbál lelkifurdalást okozni benned. Gondolom, idő kell neki, hogy megeméssze.


28N

2017. júl. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!