Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon ezt érdemlem?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel 5 éve vagyunk együtt, ebből 3,5 esztendeje élünk együtt. A bajok másfél éve kezdődtek.


Mintha ekkortájt mutatta volna ki a foga fehérjét... Volt egy balesete, amikor eltört mind a két karja. Ekkor mindent én csináltam. Én főztem, mostam, takarítottam, megfürdettem, kicseréltem neki menzeszkor a tampont, meg a fenekét is kitöröltem. Mindezt úgy, hogy közben 8 órát dolgoztam, néha még túlóra is volt. Ő ekkor természetesen táppénzen volt. Oké, ezeket megtettem, mert szeretem.


Elég komoly hangulatingadozásai vannak. Ezekért amúgy bocsánatot szokott kérni, de néha durva nyomot hagynak a lelkemben a szavai. Volt, amikor anyámat lekur@@zta, mert segítettem nekik festeni. Amikor beköltözött a házamba, szó nélkül kirakta a kiscicámat az udvarra, ahol a kutyusom is volt. Szegény cicust felzavarta a Villám(ő a kutya) a tetőre. Onnan sírt. Azért, mert szerinte a macska kintre való. Esetleg nála, de nem nálam. Vissza is költöztettem Démont(a cica) a házba. Ezt még elfogadta.


Később azon balhézott, hogy szoktam játszani számítógépes játékokat, meg nézek focit. Sokszor üvöltött velem ezek miatt. Pedig nem vagyok függő, régen az voltam, de ma már nem. Kemény magos fociőrült sem vagyok, a BL-t, a világversenyeket meg az egyéb bajnoki rangadókat nézem(Barca-Real, Liverpool-Manchester United, Bayern-Dortmund, stb.), a többiről újságokból, meg a netről értesülök.


A szex terén is van változás. Gyakran nincs hozzá kedve, fáradt, menstruál, vagy csak szimplán leugatja a fejem, hogy "Kanos majom vagy!". De amikor nekem nincs kedvem hozzá, akkor megkapom ezen jelzőket: "Inpotens, lusta, asszexuális, stb." Amikor csinálok valamit alig-alig köszöni meg. Hiába viszem be neki a kávét meg a reggelit, lenyírom a füvet, veszek neki csokit, elmosogatok vagy épp megmasszírozom. Eleinte mindig hálás volt.


Most eltört a lábam, borultam a motorral. Ên 3 éve gondoztam őt ezerrel, ő egy teát sem képes nekem csinálni. Szerencsére nem fekvő gipsz van rajtam. Mindig azzal jön, hogy "Ez nem fekvő gipsz, eltudsz szögdécselni akárhová", vagy ez "Most fáradt vagyok, Szívem".


De én vagyok a hülye, hogy akárhányszor ki akarom dobni, mindig visszatudja magát könyörögni. Ilyenkor pár hétig minden f@@sza, aztán kezdődik minden elölről. Szerinte már házassodnunk kéne, meg gyerekeket vállalni.


Az a baj, hogy a jó tulajdonságaiért még mindig nagyon szeretem. Ha jó a kedve, akkor aranyos, kedves, ölelget, szeretget, puszilgat és ilyenkor a szex is jó. Mellesleg még nagyon királyul is főz. De most úgy érzem betelt a pohár, dobnom kell, mert tönkreteszi az életemet, ha így folytatja.



2017. júl. 13. 15:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen nem.
2017. júl. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem! Nem ezt erdemled! Dobd ki...jobbat erddmelsz....

Enis most dobtam ki ugysn ilyen halatlan dogot...hidd el haver hosszu tavon jo dontes lesz! Engem mar csak ez tart eletben,hogy ha most ilyen rossz a helyzet kesobb mi lesz? Inkabb szenvedj most honapokig...mint egesz eleteden at elviselned ezt..

Hazassag?! Ne legyel hulye!!!

Gyerek?? Sakkban tud vele tartani..ne hozz hulye dontest...

2017. júl. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, pontosan ezt érdemled...ha vele maradsz, megérdemled a sorsod.
2017. júl. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ennél sokkal jobbat érdemelsz!
2017. júl. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Személy szerint én már a kiscica kitevése miatt szakítottam volna vele. Aki az én házi kedvencemmel tenné ezt, azt repülne a fenébe.


A többit sem érdemled, de ez különösen felidegesített.


21/L

2017. júl. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szakítottam vele. Nehezen viselte, még most is hívogat, ír messengeren. Ígérget fűt-fát, hogy majd megváltozik, gondozni fog, míg fel nem épülök, stb. Hiányzik, de érzem, hogy még jobb lett a légkör. Most tudom, hogy nem fogok megenyhülni, nem engedem vissza.
2017. júl. 15. 10:16
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát ez nagyon szomoru,ennèl sokkal jobbat èrdemelsz, ilyenkor van az hogy hiába tud aranyos kedves lenni ha a legtöbb dolog negativ, èn összetennèm a kezem ha ilyen segitőkèsz párom lenne, lehet h nehèz lesz egy darabig nèlküle ès megis fordul a fejedbe h mèg sem kellet volna elhagynod, de hidd el amint találsz egy olyan embert aki boldoggá tesz eszedbe sem fog jutni.
2017. júl. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!