Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mással is történt már ilyen?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mással is történt már ilyen? Házasságban élek, éltem. A férjem csak hétvégére tudott hazajárni, így keveset találkoztunk. A gyerekeket neveltem, és közben eltávolodtunk egymástól.

Figyelt kérdés
Sajnos rossz megoldást választottam az életem felpezsdítéséhez. Egy partnerkereső oldalon találtam egy kettő férfit magamnak. Az utolsó csinált pár képet az közben, csak úgy emléknek. Azután meg azt akarta, hogy pénzt adjak azért, hogy ne áruljon be a férjemnek. Nem adtam, igy elküldte a képeket. Igazából szinte csak arra ment, hogy legyen valami a kezében, és rögtön pénzt próbált kiszedni belőlem. Találkozott már ilyennel valaki? Jellemző ilyen oldalakon?
2017. júl. 24. 21:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Bármi előfordulhat. Óvatosnak kell lenni...
2017. júl. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Rosszlányokra kellett volna inkabb feltennie. Megerdemelted :).
2017. júl. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%
Remélem a gyerekek látják majd anyuka mekkora kis ribi :D
2017. júl. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Azért, mert félreléptem? Amikor itthon volt a férjem, csayk vele foglalkoztam, mindent megtettem amit szeretett volna. Amikor végre együtt voltunk mint család, az mindig jó volt. Eddig.
2017. júl. 24. 21:41
 5/15 anonim ***** válasza:
69%

Kamu.

Ha ez igaz lenne, nem az lenne a legnagyobb problémád, hogy ez milyen gyakori. ;)

2017. júl. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
65%

Aha, tehát otthon tetted a jó kislányt a csávó pénze miatt :D

Akkor nem ribi vagy, hanem k.va. Az egy fokkal jobb.

2017. júl. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
64%
Hálistennek hogy elküldte neki.
2017. júl. 25. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Miért van ennyi rosszindulat? Másnak meg az a tanács, hogy ha rossz akkor lépjen ki a házasságból.
2017. júl. 25. 06:56
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
8 inkább lépjen ki, mithogy egy gerinctelen mocsok k.va legyen mint te :D
2017. júl. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Meg tudod beszélni a férjeddel?
2017. júl. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!