Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha képes vagyok csókolózni/lef...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha képes vagyok csókolózni/lefeküdni mással, akkor már nem szeretem az exemet igazán, ugye?

Figyelt kérdés
Tehát felesleges a folytatáson gondolkoznom..
2017. aug. 6. 09:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Figyeld mások megteszik ezt kapcsolatban is, tehát nincs összefüggés közte, és állítólag kapcsolatban még a párjuk szemébe is hazudják ennek ellenére , hogy "szeretlek".
2017. aug. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem értem miért kell a másikat pótléknak használni :(
2017. aug. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Részemről nem lenne összefüggés.
2017. aug. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ar csak a gondolat h et meg kell kerdezni, egyertelmuve teszi hogy olyan buta vagy, h verest erdemelnel
2017. aug. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha a kérdés felmerül, akkor szereted.

Ha nem szeretnéd, akkor egxértelműen tudnád.

Te azért kavartál mással, hogy meggyőzd magad, hogy már nem érdekel.

2017. aug. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem véletlenül lett az exed. Tehát ha nem lenne mással könnyed viszonyod, szerintem akkor sem lenne értelme a folytatásnak exeddel. Találj jobbat, kielégítőbbet nála!
2017. aug. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez így rossz kérdés. Egyrészt nincs összefüggés a 'motorikusabb' (akár érzelem mentesebb) szex/csókolózás és az érzelmek között.


Vannak emberek akiknek látnia kell, hogy mit veszít ahhoz, hogy igazán értékelje azt. Ennek sokszor egy harmadik személy az ára. Ha úgy érzed, hogy az az élet a neked való aminek a része az ex, akkor gondolkozz a folytatáson. Ha nem, akkor meg ne...


De amúgy egy kort írhatnál mert nem mindegy, hogy 21 évesen vagy 31 évesen írod ezeket...

2017. aug. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!