Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ez nem totál beteg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nem totál beteg?

Figyelt kérdés

Legjobb barátnőm megcsalta a pasiját, és én erről tudtam. Mindig mondtam neki, ha szereted, hogy tehetsz vele ilyet? De a barátjának természetesen nem mondtam el, mert attól még hogy súlyos hibákat vét a barátnőm, nem akarnám így elárulni, hogy utána megszakadjon a barátságunk.

Amúgy úgy csalta meg, hogy utcán szólította le egy helyesebb csávó és nem mondta meg neki, hogy van barátja. Randiztak, ahol volt csók. Többször is találkoztak, végül le is feküdtek. Mikor aztán a csávó ezt már úgy vette, hogy járnak, kifarolt a dologból a barátnőm. Hogy nem, nem járnak. Utána azért még találkoztak és szexeltek egyszer-kétszer, de aztán végképp lezárta, letiltotta a csávót mindenhonnan, még a telefonszámát is.

Na és, tegnap sírva hív a barátnőm, hogy ő kitálalt a barátjának. Elmondta ezt az egészet. Elvileg eleinte úgy reagált a barátja, hogy jó hogy őszintén bevallotta, ő hibája is mert sokat dolgozott és hanyagolta, megoldják, megbocsát. De szerintem ezt csak első sokkjában mondhatta, ki reagál így? :D És valóban, estére már meggondolta magát, és közölte hogy köztük vége. A lakásából kidobta a barátnőm holmijait, mármint egy dobozban átvitte őket a barátnőmnek. Aztán blokkolta minden elérhetőségét. Szintén letiltotta közösségin, meg blokkolta a hívásait, stb. Ez volt tehát tegnap éjjel.

Szóval mára már szingli a barátnőm, totál kivan, bőg, hogy ő így meg úgy szereti. Mondtam neki, hogy ezt kérdeztem tőled, hogy ha szereted, hogy tehetsz vele ilyet? Na mindegy. Kora reggeltől délig itt volt bőgni, elment.

De a legdurvább, hogy mutatta a telóját, mik voltak az utolsó üzenetek, amiket a barátjával váltottak, mielőtt végleg le lett tiltva. Na ez az, ami totál beteg.


letiltalak most már


Várj!

KÉRLEK

Mielőtt letiltasz!!


itt vagyok


Van rá bármi esély, hogy mégegyszer mondjad, még ha nem is gondolod komolyan

Csak még egyetlen egyszer

Legeslegutoljára

Mondd vissza, még ha nem is gondolod komolyan


attól csak rosszabb lesz neked


Nem

Nem lesz

Ígérem


oké


Jó éjszakát, szeretlek!


szeretlek

aludj jól


2017. aug. 7. 13:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A srác beszélt valakivel, akinek ad a szavára és ezért változtatta meg a döntését, véleményem szerint helyesen. Gondolom a barátnőd nem véletlenül vallotta be a hűtlenségét(ez nem egy botlás volt a részéről), valamit el akart vele érni, csak nem jól tálalta a dolgot.

A 2 szék közé esett, most megtanulja, hogy nem mindig tudja befolyásolni a partnereit, van aki átlát a szitán.

40F

2017. aug. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

De beteg, de csak a barátnőd részéről. A srác adott egy diplomatikus megnyugtató választ, de részéről ez itt vége, hidd el. Amolyan kegyességből tett még egy szivességet, hogy megirta, szereti.

Barátnőd meg jól megásta magának a gödröt és bele is ugrott önszántából. Remélem egy életre megtanulja, hogy emberek érzéseivel nem játszadozunk. Ha nem, akkor kérlek tanitsd meg rá!!!

2017. aug. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A baratnodnek a zart osztalyon a helye.
2017. aug. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%
Srác észbekapott, barátnőd "megtalálta amit keresett", ennyi. Igazából nem tudom, hogy mire számított.
2017. aug. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A kontrollvesztés érzése ilyen.


Semmi baj, a barátnődnek ez tökéletes tanulópénz lesz, hogy az életről amit eddig tud vagy tanult a szüleitől, azt kidobhatja a pi***ba. Amúgy van tiniszakítás rész is az oldalon, szerintem ez nem a felnőtt esetek közé tartozik.

2017. aug. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!