Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ezek az érzések normálisan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek az érzések normálisan szakitás után 1 hónappal?

Figyelt kérdés

1 hónapja szakitott velem a barátnőm, amiatt mivel veszekedtunk pár apróságon, ő azzal indokolta hogy neki nincs szüksége veszekedésre ezért igy lessz a legjobb.

Nem kerestem egy jópár napig, majd küldtem egy üzenetet neki mivel minden honnan letiltott de a számom nem, az üzenetre nem válaszolt. Ezért másnap irtam egy kézzel irott levelet, amiben leirtam milyen szép volt minden köztünk, és hogy mennyire tetszett és hogy ihányzik hogy vele legyek, és a sok emlék. ezt kicsit részletesebben pár sorban, a végére oda irtam hogy azért irtam a levelet mivel az üzenetre nem válaszolt, de ha bármikor szeretne találkozni vagy beszélni keressen nyugodtan. Ezt betettem a postaládába, amire másnap felhivott és elkezdett fenyegetni hogy mi ez a levél, miért nem hagyom békén, ha még 1x keresem megy a rendőrségre, és szól a szüleinek is, és ilyenek.

Annak ellenére hogy bántott, azaz lelki fájdalmat okozott és sokszor csalódtam benne, sokszor nem volt ott amikor kellet volna, én még mindig érzek iránta, és szeretem, és bármit megtennék hogy újra vissza kapjam. De neki van egy ilyen elmélete hogy ő ha egyszer végzett valakivel, akkor ő és a volt barátja között soha többé nem lesz semmi, amit én hülyeségnek tartok. Csak az érzelmek a problémák, nem tudom hogy tud ennyi időt kidobni csak úgy és elfelejteni anélkül hogy kicsit is bánná vagy szenvedne, és igy tul tenni magát rajta. Az bánt hogy az elején ahogy megismertem, ahogy gondolkozott, ahogy beszélt, viselkedett, a jövőre a terveink, sok mindent beszéltünk és terveztünk és tényleg egyeztünk sok közös vélemény, és egyik percről a másikra megváltozni, mindent elfelejteni az igéreteket is, és kidobni minden emléket...

Nem zárkóztam be, megyek napi szinten ugyan ugy munkába, munka után vagy szaladni, vagy biciklizni megyek, illetve minden hónapba megyek tórázni pár napra mint előtt is, oda is mentem. De még sem sokkal jobb, mert még eszembe jut is sokszor hiányzik..

Szerintetek ?

24F


2017. aug. 9. 12:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy azt hidd hogy egyik percről a másikra szakított.. ő ezt már eldöntötte jóval előbb,azért nem látod szenvedni.
2017. aug. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Teljesen normális, hagynod kell magadnak időt. Erről a lányról meg szépen mondj le, akármennyire is fáj. Hiszen ha szeretne, akkor kibékülne veled. Igen nehéz lesz, de hidd el túléled. Nekem is volt már nem egy szakításom, szó szerint azt hittem hogy beledöglök, de lám itt vagyok, boldogabban mint valaha, mert találtam végre egy olyan társat aki igazán boldoggá tesz és azon gondolkodom hogy tudtam eddig nélküle élni. Fel a fejjel, hidd el tényleg könnyebb lesz idővel. Meddig voltatok együtt?

27/N

2017. aug. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Második vagyok, az első válaszolóval egyetértek.
2017. aug. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

3 Évig voltunk együtt. Minden nap tökéletes volt, szép, megértettük mindig egymást. Az utóbbi hónapokban / napokban, nem vettem észre abszolút semmit, ugyan ugy viselkedett mint mindig. Aztán, jött egy két kisebb veszekedés, tényleg semmiségeken, amin ő kiakadt nagyon, mivel hogy én drámáztam... rosszul is érizte magát, felidegesitette magát szinte a semmin, ezután hogy hagyak egy pár napot nyugodjon le és utána beszélünk, nem akar ő véget vetni semminek meg nem akar elvesziteni, csak kell 1-2 nap mivel ideges lett meg ilyenek... na mind1..

Én mondtam én nem tudom ugy hagyni hogy ne beszélejk vele pár napig, 4 éven keresztül beszéltünk minden eggyes nap, + bármikor bármi volt mindig megtudtuk ugy ahogy beszélni, mondtam hogy ez van mindenhol vannak veszekedések, de én nem tudok igy ülni hogy ne beszéljünk erről, üljünk le, kimegyünk sétálni vagy inni valamit és beszélünk hogy minden jó legyen.

2017. aug. 9. 12:55
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem tudsz mit csinalni. Elhiszem, hogy faj, engem is dobtak nem regiben es meg mindig szeretem az exem. De ugyan akkor onbecsulesem is van. Ha nem kellettem neki, en se fogok utana vagyni. Nehez, de el kell fogadni, hogy ez soha nem lenne jobb vagy masabb, ha masiknak mar nincsenek erzelmei. Sajnalom.
2017. aug. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Van nekem is önbecsülésem, mivel elértem 1-2 dolgot eddig az életben saját magamtól mások segitsége nélkül amire büszke vagyok, illetve na nem tudom.., csak az hogy dobott, és mindent megtettem érte, azután hogy dobott, még én megyek utána, én keresem, és akarok még tőle valamit, holott ő dobott, ha akarna valamit ő kéne keressen nem én. De amellet hogy mit tett, mindent eltudnék nézni neki, csak hogy újra együtt legyünk, úgy ahogy van elfogadtam a hibáival. Szerintem ez igazi szerelem.. hogy elfogadd a másikat ahogy van a hibáival együtt.
2017. aug. 9. 13:03
 7/10 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom de ezt a békát le kell nyelned sajnos hidd el mindanyian voltunk már igy akarj ne rá gondolni kerüld a helyeket zenét szitut ami rá emlékeztet és lassan de fakulni fog a gyötrelem.
2017. aug. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Tévedsz. A leírtak alapján nincs önbecsülésed.
2017. aug. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Na jó lehet nincs... :), sőt nincs... mivel ha lenne akkor nem mennék ennyire utána, és hagynám őt. De mivel nekem sokat jelentett, és még jelent, ezért úgymond lejebb adtam a lécet, és inkább alázkodom én csak hogy kapjam vissza. Ami 100% ban esélytelen.
2017. aug. 9. 13:40
 10/10 anonim ***** válasza:

Pedig ezek alapján, amiket írtál, nincs önbecsülésed. Olyan ember után szaladsz, aki már nem veled tervezi az életét. Nehéz ezt elfogadni, de sajnos nem tudsz mit tenni, csak hogy békén hagyod és éled a saját életed. Ha pedig már túltetted magad rajta, akkor pedig nyitott leszel egy új kapcsolatra. Velem is ugyanez a sztori volt egyébként, csak 3 hónapja lassan. Több, mint 3 év együtt töltött (és ebből 2 év együttélés) idő után, egyik napról a másikra, minden előjel nélkül szakított velem a volt párom. Ráadásul teljesen értelmetlen indokokra hivatkozva, melyek még máig sem tisztázottak a számomra. Persze padlóra kerültem elég sok időre, de soha meg sem fordult a fejemben, hogy félretegyem az önbecsülésem és én keressem. Volt bennem annyi tartás, hogy elfogadtam a döntését, és hiába szerettem (talán még most is), meg óriási szerelem volt a miénk, sosem hívtam fel, nem írtam neki, kb minden kapcsolatot megszakítottunk. Az meg pláne nem jutott eszembe, hogy visszakönyörögjem magam. Én mindig úgy voltam vele, hogy nem futok olyan szekér után, ami nem vesz fel, vagy ami felvett, de kidobott :) Azt javaslom neked is, hogy legyen benned tartás, ne keresd egyáltalán, hiszen sokkal könnyebb úgy túltenned magad rajta, hogy lezárod a vele való bárminemű kapcsolatot.

22/N

2017. aug. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!