Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Valóban szemét lennék, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban szemét lennék, mert "továbbléptem"?

Figyelt kérdés
3 hete szakítottam a barátnőmmel, az oka az az, hogy mindig volt valami kifogása az összeköltözésre és elegem lett belőle. Volt egy közös kutyánk, amit 1 hónapja szereztem be, úgy volt, hogy nála marad, mert neki vettem, de a múlthéten visszahozta. Mikor átjött volt nálam egy lány, akivel alakul valami, és ők ketten találkoztak, na azóta napi szinten kapom én is, és a lány is a b*sz meg magad és hasonló tartalmú üzeneteket, letiltás után sms-ben tolja tovább nekem. Szerinte egy utolsó szemétláda vagyok, hogy cska így továbbléptem, és csak azért szakítottam vele, hogy a másik lánnyal legyek... No komment. Szerintetek hogyan kezeljem ezt a helyzetet?
2017. aug. 10. 21:59
 1/3 anonim ***** válasza:
87%
letiltatod a mobilszámot is
2017. aug. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
77%
Ne foglalkozz a volt csajoddal. Ez csak hiszti. Tiltsd le mindenhonnan. Ha valóban az új lány a fontosabb, akkor nyilván èrtèkelni fogja ő is hogy az ex nem zaklat.
2017. aug. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Letiltottam, de ma írt egy másik számról is. Én nem foglalkozom vele, az első üzenetére reagáltam facen, aztán ugyanúgy mocskolódott, én meg nem mentem bele jobban.
2017. aug. 10. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!