Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Azt mondta legyünk barátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta legyünk barátok, de mégsem keres?

Figyelt kérdés
Szakítottunk, kapcsolatot már nem akar, de attól még találkozhatunk, mégsem keres de még csak nem is ír. Azóta normális hangnemben már sikerült vele beszélnem általános dolgokról. Ez egy jó leépítő szöveg volt, vagy kicsit jegeli a dolgot és később fel akarja majd venni újra a fonalat?
2017. aug. 16. 12:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem csak egy kicsit fogja jegelni a dolgot. :D
2017. aug. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem is van egy ilyen érzésem #1-es :D De egyszer már csinált ilyet, akkor pár hónapra eltűnt. Tudja, hogy bírom én azt is ha az arcomba mondják az igazságot. Nem kell ám finomkodni ezzel a legyünk barátok dumával.
2017. aug. 16. 13:00
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Pedig szerintem csak finomkodott.

Amúgy nem is értem, hogy lehetnél másnap már csak barátja annak, akivel előző nap kapcsolatban voltál.


21/L

2017. aug. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Most komolyan? Tudnál barátkánt tekinteni a volt párodra?
2017. aug. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#3, 4 Egy idő után talán. De ahhoz tovább kell lépnem, ezt neki is mondtam.
2017. aug. 16. 13:50
 6/7 anonim ***** válasza:
44%
Van ember ezen a földön, aki elhiszi a "legyünk barátok"-dumát? :DDDDD
2017. aug. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#5: Feltehetőleg ő is úgy gondolta, hogy majd egy idő után legyetek barátok, ha már továbblépett ő is, te is.
2017. aug. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!