Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Helyesebb lenne ha elengedném?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyesebb lenne ha elengedném?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Adott vagyok én és a párom, mindketten a húszas éveink elején vagyunk, egy éve együtt. Minden tökéletes vele, nagyon szeretem, számomra ő nagyon különleges és boldogok vagyunk együtt. A probléma, hogy neki most van egy nagyon jó munkalehetősége külföldön, de én nem tudnék vele menni (ez elég összetett). Ő azt mondja, inkább összeköltözne velem, mert attól is boldog lenne (én is), és itt keresne munkát(most is van neki, de váltani szeretne). Viszont úgy gondolom, hogy ez a lehetőség egyszeri és nagyon kedvező lenne számára (mivel a legjobb barátja is kint van aki sokban segítene neki, és rögtön lenne ugye munkája). Attól félek, hogy később meg fogja bánni, hogy elszalasztotta. Félreértés ne essék, tisztában vagyok vele hogy felnőtt ember és meg tudja hozni a saját döntéseit. Ugyanakkor önzőségnek ézem hogy miattam maradna, mert szerintem ha nem lennénk együtt akkor biztosan elfogadná az ajánlatot. Kicsit úgy érzem, hogy ő szeret annyira, hogy engem válasszon, viszont nem érzem fairnek, hogy tulajdonképpen én állítsam egy ilyen választás elé. Helyesebb lenne, ha véget vetnék a kapcsolatnak, hogy tényleg ne befolyásoljam? Vagy csak tartsam tiszteletben a döntését? Nyilván nekem könnyebb így, viszont nem vagyok biztos benne, hogy ez az ő érdekeit szolgálja...
2017. aug. 21. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy párkapcsolatban első a párom, minden más utána. Hogy mit fog megbánni és mikor, azon nem érdemes gondolkodni.
2017. aug. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sokkal nehezebb megfelelo part talalni, mint megfelelo munkahelyet.

Eszembe sem jutna egy jol mukodo kapcsolatot eldobni egy meloert.

2017. aug. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon megalázkodó avgy. Úgy érzed, hogy az útjában állsz, hogy te csak egy átmeneti dolog vagy és ezt nem érzed fontosnak.


Ezt felejtsd el!


A jó kapcsolat ritka. Munkahely sok van, a világ minden kincse a tied lehet, de a szerelem és az emberi kapcsolatok nem :)

Becsüljétek meg egymást és ne beszélj! Majd ő dönt. Ne buzdítsd és ne is gondolj rá. Ha marad úgyis marad, ha megy, úgyis megy. te pedig igenis fontos avgy, akár hiszed, akár nem.


Légy nagyon boldog! Mindig!

2017. aug. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne emészd magad emiatt. Majd ő eldönti, mi neki a prioritás. Megadod neki a lehetőséget, hogy válasszon, innentől kezdve, ha ő mégis úgy érzi, hogy ő bármiről lemarad, az az ő hibája lesz csakis.


Nem kell ebbe belefolyni, majd ő eldönti maga. :)

2017. aug. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

4-es vagyok, amúgy a többiekkel egyetértek. Mit ér a külföldi meló meg a pénz, ha a nap végén az ember nem ott boldog? Hanem melletted? :)

Eszembe nem jutna elmenni külföldre a párom nélkül, nincs az a pénz.

2017. aug. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a sok értelmes-és ami még fontosabb-kedves választ! Természetesen mindenkinek ment a zöld kéz, köszönöm a segítséget! :)
2017. aug. 21. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!