Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Vege a kapcsolatomnak?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vege a kapcsolatomnak?!

Figyelt kérdés
Szakitottunk mert masfel ev alatt nem sikerult helyre tennem az anyagi problemaimat es igy mentem bele egy parkapcsolatba. Mar a megismerkedesunkkor lathatta es tudta hogy nem ferne bele a eletembe egy parkapcsolat mert nem tudnek megfelelo anyagi joletet biztositani kettonknek. De megprobaltuk egymasba szerettunk de az elmult honapokban azt ereztem hogy nem szivesen van velem. Talalt maganak egy jo munkat (ejszakai recepcio) es azota boldog, keveset is talalkozunk. En nem tudnam fedezni a jolletet a magyar fizetesbol ezert ki szerenek koltozni kulfoldre, o pedig nem. Csak addig lennek kinnt meg nem tudnek ugy visszajoni, hogy rendezzem a saramat, es legyen tartalekban is penzem stb. O mar elt es dolgozott kulfoldon van haza es autoja. Nem bizik a husegemben es abban sem hogy helyre tudnam hozni az eletem. A viselkedese velem szemben nem inspiralo inkabb a lelkembe hatolo ahogy hozza all az eletemhez. Igaza van hogy el kell kezdjem felepiteni amit anno leromboltam de ha itt maradok evekig is eltartana ez a MO-i alomfizetesekbol. Azt mondja mindig szerencetleneket sodor ele az elet. Lehet igaza van es az vagyok, de szuksegem lenne a lelki tarsra. Valoszinuleg nem O az. Szakitott mert nem latja hogy valtoztatnek a dolgaimon, szerinte hutlen vagyom, es nem hisz el semmit nekem. A szakitas meg nagyon szanalmasra sikerult, mert nekem kellett kihuznom belole, hogy mit is akar, miutan elegem lett a viselkedesebol velem szemben es erezheto volt rajta, hogy nem kivanja a tarsasagom. En azt hittem szeret anyira hogy 1-2 evet felaldozon kettonkert, de nyiovan nem kerhetem, hogy adja fel azt, amit felepitett. Nyilvanvaloan nem szeret mar, lehet van neki valaki mas, de nem ertem miert igy kell egy kapcsolatnak veget vetni?! O 39N En 32F

2017. aug. 29. 05:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ennek vége,nem tud rád férfiként felnézni.Szerintem ne is foglalkozz most ezzel,inkább magaddal,fogd meg a cuccod,és menj ki dolgozni ha van lehetőséged,saját magadnak bizonyítsd be hogy képes vagy egyedül előre jutni.
2017. aug. 29. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Borzalmas hogy az emberek a pénz miatt kell hogy szakitsanak. Ez nem is szerelem . Egy béna tárgytól függ a kapcsolat. Furcsa . 18 vagyok és engem nem zavar ha csajozom pénzel vagy kevés pénzel. Szerelem becsben nagyobb gazdagság mint a pénz. Ezen a szánalmas föld bolygón csak isten segíthet helyre hozni az emberek szívét! . Mert elfogadjuk azt hogy csakis pénz kell mozgatni az életet.
2017. aug. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, nálunk is voltak anyagi hullámvölgyek és én is meg a párom is inkább plusz munkát vállaltunk be, de eszünkbe nem jutott szakítani. Gyanítom, hogy nálatok mégsem volt akkora a szerelem mint ahogy azt hitted...
2017. aug. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen, mert nem haladtam el 1.5 év alatt sehova, de lelki tamogatast sem kaptam. Ezert nem is akartam mar az elejen belemenni kapcsolatba, de megszerettuk egymast. Es a legfobb gond itt valoszinuleg a korkulonbseg. Ateltem mar parszor ezt, igaz nem emiatt, de nem tesz padlora annyira nagyon, hogy osszezuhanjak.
2017. aug. 29. 12:34
 5/10 A kérdező kommentje:
Az is nevetseges, hogy egy uzenetet kuld, hogy "ez a kapcsolat csak hatraltat teged, es en ezt nem akarom". Szakitottam mar par novel, de leultunk es megbeszeltuk, hogy miert, nem igy, mint mikor 16 eves voltam.
2017. aug. 29. 13:02
 6/10 anonim ***** válasza:
Figyelj! A páromnak volt anno egy baklövése, ami úgy visszavetett minket anyagilag és lelkileg minden téren (lakásvásárlás, spórolás stb), hogy évek kellettek mire helyrehoztuk. Nekem "semmi közöm" nem volt az adósságához, mégis dolgoztam mint az állat (igen, meló után elmentem takarítani), hogy megoldjuk. Minden szempontból húzós évek voltak és túléltük. Mert akartuk. És nem csak 1,5 év volt. Ezért is mondom, hogy szánalmas amit csinált és ott nem nagyon volt szerelem.
2017. aug. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igaza van mindenkinek. Ez az en problemam, es nem arultam neki zsakbamacskat, de szerintem ha szeretunk valakit, ha massal nem tudjuk, lelkileg tamogatjuk, es nem azzal, hogy mennyire szerencsetlen az elete, foleg egy olyan ember, aki igazabol eppen nem tart ott ahol en.
2017. aug. 29. 14:08
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem szerer ennyi.Kàr is túl ragozni .
2017. szept. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szeret*
2017. szept. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha szeretne akkor hàtra hagyna sok mindent az is igaz hogy amit felépitett arrol nem könnyű lemondani de akkor sem ugy viselkedett veled mint aki nagyonszerelmes sőt simàn beléd rugott .
2017. szept. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!