Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Egyedülálló anyukák/apukák,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló anyukák/apukák, nektek mi a történetetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Arra lennék kíváncsi, hogyan kezdtétek újra az életeteket szakítás/válás után kisgyerek(ek)kel. Boldogok vagytok? A másik fél hogyan viszonyult később a helyzethez?

Az én történetem: 3 hónapja kisfiam apja lelépett a 18 (!) éves kolléganőjével, akivel elvileg a különélés kimondásáig nem volt semmi közük egymáshoz. Azóta odaköltözött a lányhoz. Mindegy, nem is ez a lényeg. A lakásszerződést felbontotta, az én és a pici cuccait összepakolta, minket pedig hazaküldött (a helyzetben a csavar, hogy másik országban élünk). Kis sebnyalogatás után visszajöttem Magyarországról elintézni mindent, lassan, de haladok. Támogatnak, vannak barátaim, de úgy érzem, ez nem fair. Ő boldogan éli az életét a 18 évessel, családi bulikra őt viszi, nem a fiát, velem úgy beszél, mintha egy megutált idegen lennék, amikor nem az én döntésem volt a szakítás. Én az utolsó pillanatig hittem benne, hogy ő igazi szerelem. 3 hónap alatt kezdem sokkal jobban érzni magam, amit szóvá is tett, beképzelte, hogy engem egy új pasi pénzel (?), azért vagyok ilyen, nekem meg amúgy sincs semmi dolgom, mert csak gyereket nevelek. Ja, persze... Legalább normális kommunikációra képes lenne a fia érdekében, de nem, ő felemeli a hangját és a pofámba röhög. Az esetek nagy részében pozitív maradok, de még néha rám jön az 5 perc, hogy hogy történhetett ez.

Meséljetek, nálatok ez hogyan alakult? Minden rendben lett? Isten malma lassan őröl? Apuka foglalkott a gyerekkel és lenyugodott egy idő után?

Köszönöm!



2017. aug. 29. 20:42
 1/6 anonim ***** válasza:
17%

Itt a GYK-n rengetegszer megkapni, hogy azok a férfiak, akik egyedül vannak a selejtet jelentik.


Most legalább kiderül, hogy akinek annyi esze nincs, hogy normálisan válasszon, az nőből is lehet selejt.

2017. aug. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
# Köszi. Látom te is a színvonalat képviseled ;)
2017. aug. 29. 21:41
 3/6 anonim ***** válasza:

Sajnálom!

Hasonló velem is történt, amit még a mai napig nem tudtam kiheverni. Ő jól van, én meg szenvedek és a képembe nevet.

Mennyi idős a gyerkőc?

2017. aug. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A feleségem még régen, hosszú, súlyos betegség után meghalt, én neveltem fel az akkor 13 éves lányomat.


Azóta már 28 éves felnőtt, önálló nő, én meg együtt élek egy kétgyerekes nővel.

2017. szept. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4-es vagyok.


Az az időszak pokol volt, főleg az eleje. Rettenetesen szerettem a feleségemet és végig hittem hogy meggyóulhat (természetesen erre nem volt esély).

Utána csak a kislányom tartotta bennem a lelket, ha őt nem kell gondoznom, nem tudom, lehet, megölöm magam.


A jelenlegi párommal 4 év után ismerkedtünk meg, sokáig nagyon boldogok voltunk, de mostanság már nem az igazi, a kedvesem eléggé veszekedős, meg szereti a rendet (túlságosan is).

Lehet, igaza volt a lányomnak, hogy 21 évesen lelépett tőlünk, elsősorban a "mostohaanyja" miatt.

2017. szept. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnálatos amikor nincs pozitív szereplő a történetben
2020. márc. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!