Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után kétszer keresett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után kétszer keresett. Keressem én is vagy csak szórakozott?

Figyelt kérdés
Május végén szakítottunk a vokt barátommal (nem volt balhé,ő kezdeményezte a dolgot én pedig elfogadtam az akaratát.) Rá 2hónapra keresett,hogy hogy vagyok,mi újság ilyesmik. Gondoltam a kötelező kör megvolt,többet nem keres. Ezután 3 héttel megint keresett,de olyan fura volt. Hogy látni akar meg kereshet-e stb. Azóta meg nem keres:D Egyszer írtam neki a születésnapja előtt,de ennyi.Nem értem,ha nem akar látni,miért mondta,hogy akar?:D nem mintha nrm lenne mindegy,elfogadtam szakítás tényét,de felkavart. A büszkeségem bem engedi,hogy keressem..
2017. szept. 8. 18:45
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat a hibákért..telefonról írtam.
2017. szept. 8. 18:46
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
Ha szakítottatok, tartsátok magatokat ehhez. Nem sok jó szokott kisülni a második nekifutásból.
2017. szept. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szórakozik csak és jobb híján levett téged a polcról. Lehet mostanában nincs sok sikere és tudja te régebben kedvelted. Eszedbe ne jusson ráírni, ha meg legközelebb keres el kell hajtani a fenébe. Magával szórakozzon.
2017. szept. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) így lesz, azt már a múltkor is megkérdeztem tőle,hogy unatkozik-e:D lehet értette a célzást:D
2017. szept. 8. 19:21
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy szórakozik, talán csak nem talált utána jobbat nálad, később meg esetleg mégis. Alighanem " tartalékként" tekint rád. Felejtsd el.
2017. szept. 9. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha a büszkeséged nem engedi, akkor ne keresd. Mit vársz itt tőlünk? Neked van vele kapcsolatod, te tudod ez milyen és mi fér bele. Tedd azt amit jónak látsz.
2017. szept. 9. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!