Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ugye túlreagálja a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye túlreagálja a barátnőm és nem normális dolog, ha ezért szakít velem?

Figyelt kérdés
Mostanában nagy a km-beli távolság köztünk, ezért sok a gond is, vagyis csak az, hogy nem tudunk rendesen találkozni 2-3 hónapot... Imádom őt, ő is szeret, de én rosszabbul viselem, sajnos belekötök, nem tudok jópofizni és nehéz nekem a vele való kommunikáció így, ő viszont nagyon igényli. Most pár napig nem is kerestem, ha igen, akkor is annyit kérdeztem tőle, hogy végre el tud e szabadulni hozzám, aztán nekem nem tetsző válasz után hagytam... Most pedig nem akar velem szóbaállni és szakítani akar... Ugye túlreagálja?
2017. szept. 16. 15:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%

Dehogy reagálja túl.

Ha nem beszéltek, és nem is találkoztok, az akkor úgy milyen kapcsolat?


21/L

2017. szept. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Nem reagalja tul. Nem beszelsz vele, ha beszelsz is abba semmi koszonet nincsen, bunko vagy es le se szarod, ha nem azt mondja, amit hallani akarsz (a parod nem a fonokod, akivel jopofizni kell pl.).
2017. szept. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se reagálja túl. Távolság van köztetek,de ahelyett,hogy legalább a normális kommunikációt fenntartanád te inkább azt is eldobod. Akkor mégis miért kéne veled maradnia ha még rendes kommunikációra sem vagy képes?
2017. szept. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Társas magány... inkább az egyedüllét.
2017. szept. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mi miatt nem tudtok rendesen találkozni,pontosabban?
2017. szept. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem reagálja túl. Mégis szerinted hova vezetne ez a kapcsolat, mikor eleve messze vagytok egymástól, de nem tudtok kommunikálni egymással, napokig tojsz a fejére, ha mégis beszéltek akkor is csak kötöszködsz meg " otthagyod"?

Igaza van, ennek így semmi értelme. Ha szereted, akkor változtass a hozzáállásodon, gondolom jó oka van, hogy most nem tudtok úgy találkozni. Ezt most vagy megérted, és alkalmazkodsz a helyzethez, vagy nem, és akkor jobb ha szakítotok. De ez, hogy eleve messze vagytok egymástól és még kommunikálni sem tud veled tényleg megöli az egészet.

2017. szept. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Meg lehet oldani egy ilyen helyzetet is, sok beszélgetéssel. Nekünk is volt ilyen időszakunk a párommal, de minden nap beszéltünk 1-2 órát telefonon, hétvégente skype vagy facetime, hogy lássuk egymást. Folyamatos kommunikáció messengeren, ha történt valami azt azonnal leírtuk egymásnak. Nem reagálja túl a barátnőd, attól, hogy nem vagy ott mellette még lehetne normálisan kommunikálni. Egy kapcsolat nem arról szól, hogy 0-24-ben együtt kell lenni meg puszi-nyali-fali. Hanem arról, hogy szeretjük egymást és időt szakítunk a másikra, meg törődünk vele attól függetlenül, hogy messze van.
2017. szept. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

A barátommal mi egyszer nem talákoztunk másfél hónapig, nekem az elfogadhatatlan lett volna, ha lett volna olyan nap, amikor a barátom nem jelenkezett volna. Sőt legtöbbször naponta többször is skypeoltunk, de biztosan legalább egyszer.

Meg mi az, hogy a számodra nem tetsző válasz után "hagyod"? Ezzel szerinted meg fog oldódni valami is?

Teljesen normális volt a reakciója.. én is ezt csináltam volna

2017. szept. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Patkány vagy.
2017. szept. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem reagálja túl, nagyon bunkó voltál.
2017. szept. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!