Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 30 évesen mindent elölről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 évesen mindent elölről kezdeni?

Figyelt kérdés
Majdnem 10 éves kapcsolatomnak lett vége, és közel 30 évesen kezdhetek mindent újra. A kortársaim most mennek férjhez vagy szültek gyereket. Úgy érzem, ennyi idősen erről már lecsúsztam... Van itt még ilyen, aki hasonló cipőben jár(t)? Kíváncsi lennék a ti tapasztalataitokra!

2017. szept. 24. 17:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

8-as vagyok:

bár nagy pofon volt a válásom, de enélkül sosem lehettem volna anya. a volt férjem is, én is teljesen egészségesek voltunk, de 6 évig nem jött a baba.


a (mostani, és tutira az utolsó) férjemmel viszont 2 hónap után összejött.


persze a válás időszakában én is ugyanolyan nyomorultul éreztem magam, mint a kérdező. sőt, nekem utána jött a feketeleves, a randizgatások, egy rövid, de méltatlan kapcsolat... aztán jött a 180 fokos fordulat:)

2017. szept. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Exem 32 évesen hagytam el, most 34... neki sem lenne késő semmihez (a párom is 34 éves), de teljesen magába roskadt, ő mindenkiben csalódott, elege van a nőkből...


Ha normálisan állna az életéhez, és elfogadná, hogy nem ok nélkül hagytam el, és változtatna magán (belsőre értem), akkor találhatna nem egy olyan nőt, aki odavan érte.

De míg csak kesereg, átkozódik és utálja a nőket meg magát, addig mit vár?


Kérdező, ne keseredj el, semmiről! nem vagy lekésve :)

2017. szept. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Kérdező megértelek. Én jövőre leszek 30, 5 éves kapcsolat után egyedül. B arátnők nincsenek, mindenki férjhez ment gyereket szült.

Én is szeretnék, de esélytelen, mert a normális pasik már megházasodtak:(

2017. szept. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

“mert a normális pasik már megházasodtak“


Harminc feletti egyedülálló, férfiként mondom, hogy ez hatalmas tévedés.


Sok normális ember van egyedül, millió okból, ha egyet sem látsz, akkor lehet, hogy a kiválasztási szempontokban van a probléma.

2017. szept. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ugyanezt érzem. 29 éves vagyok, 8 éves kapcsolatom ért véget 3 hónapja. Visszaköltöztem apámhoz, elmondani nem tuudom, milyen rossz érzés. Mindent előlről...
2017. okt. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

"Visszaköltöztem apámhoz, elmondani nem tuudom, milyen rossz érzés"


Pontosan tudom. Harminc felett költöztem vissza anyámhoz (milyen egy harmincas férfi, aki az anyjával él?). Imádom a mamám, de pokol volt minden szempontból.


Kellett háromnegyed év, mire rendbe dobtam a pénzügyeim, az életem, el tudtam megint költözni. Mit ne mondjak, kisimultak a ráncaim. Neked is csak ezt tudom tanácsolni, adj időt magadnak, de ha csak lehet próbálj meg elmozdulni otthonról akár egyedül is, szerintem párt találni is könnyebb, ha az ember nyugodt háttérrel bír.

2017. okt. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
32 vagyok, no, 4 ev utan szakitottunk. En kezdemenyeztem,mert bar nagyon szerettem, de millio apro jelbol egyertelmu volt, h o mar engem nem (amit a szakitaskor el is ismert),arra vart, hogy en mondjam ki...Nem volt hajlando foglalkozni sem a problemakkal, nemhogy a megoldassal, hiaba hoztam fel rengetegszer az elmult idoszakban. Hat ezert, nem ert neki annyit. A szivem meg szereti, de az eszem tudja, hogy ennek igy kellett lennie, es megvan az oka is, megha egyelore nem is vilagos, h mi az. Neha engem is elontenek a negativ gondolatok, h lesz-e valaki, akivel egy eletre lehet tervezni, csaladot alapitani, aki szeretni fog nemcsak nehany evig, hanem tovabb...? De tudod, az a helyzet, h nincsenek veletlenek. :) Valaki sokkal jobb var rank valahol, akivel meg minden sikerulhet amit szeretnenk. Jonehany szep evunk van meg az aranykorig. ;)
2018. jan. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!