Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy érjem el azt hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érjem el azt hogy ne legyek szerelmes az exbarátnőmbe?

Figyelt kérdés
28 éves fiú vagyok és nyár elején összejöttem egy 16 éves lánnyal.Igen tudom majd kapok olyan komikat hogy túl sok a korkülönbség stb stb Nálam sosem számított a korkülönbség és nem is fog, majdnem 3 hónapi voltunk együtt!Sajnos sok volt az akadály!Pl szülei nem is tudtak rólam mert fiatal hozzám ,ennek ellenére mégis tudtunk heti 3x találkozni annyira szerettük egymást!Elkezdődött az ősz ő elment koliba én meg 3 műszakba dolgozok vagyis nagyon nagyon ritkán tudtunk találkozni, 6 kilót fogyott az idegbe annyira rossz volt neki nélkülem és inkább szakított!Életem legrosszabb napja volt mert halálosan szeretem és majdnem összerogytam!Letiltottam hátha el tudom hamarabb felejteni DE nem ment!5 nap után feloldottam és megint elkezdtünk beszélgetni ,de nem jöttünk össze újra mert túl sok az akadály!Az a probléma hogy mindennap beszélünk ami nem jó mert így sosem tudom elfelejteni!Mindennap egyre jobban kezdi letojni a fejem én meg szenvedek miatta mint a kutyák, egyszerűen nem tudom elfelejteni ,most is a sírógörcs van rajtam már ha beszélünk facen már csak kb óránként ír vissza egy mondatot és tiszta közömbös velem!Miért van az hogy ő már engem letoj? Én meg csak egyre jobban szeretem?? Az a durva hogy én már laktam 2 évig nővel de ő sem fogott meg ennyire mint akivel most lett vége!Hogyan tudnám elérni hogy ne legyek bele szerelmes??... belepusztulok annyira szeretem...
2017. szept. 29. 21:00
 1/4 kén_ ***** válasza:
94%

"28 éves fiú vagyok és nyár elején összejöttem egy 16 éves lánnyal." - Gratulálok.

"Igen tudom majd kapok olyan komikat hogy túl sok a korkülönbség stb stb "- Túl sok a korkülönbség.

" majdnem 3 hónapi voltunk együtt!" - :D

"Miért van az hogy ő már engem letoj? " - Nos, az biztos, hogy egyikőtök se felnőtt, és az is biztos, hogy veled ellentétben ő tudja, hogy 3 hónap az semmi. Illetve van akiknél nem az, de a kisasszony reakciójából megmerem kockáztatni, hogy itt ez nem áll fenn. Ő felfogta, hogy fiatal, lesz még számtalan barátja, és ráér mellettük felnőni.

"Hogyan tudnám elérni hogy ne legyek bele szerelmes??" - Nőj fel kezdetnek. Komolyan. 28 éves vagy, ideje annak megfelelően viselkedni.

"belepusztulok annyira szeretem..." - Nem, nem fogsz.

2017. szept. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom nagy a korkülönbség de ez van!Beleestem egy hatalmas gödörbe és nem tudok kimászni belőle.... én csak leírom mit érzek, és olyan szinten rossz nélküle hogy a világ legrosszabb időszakát élem most... számtalan nőm volt akik 22 25 23 évesek voltak , laktam egy 25 évessel is és ez a 16 éves sokkal jobban megfogott...hogy legyek túl ezen??...
2017. szept. 29. 21:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyaff-nyaff. Ismerd meg jobban, a nők 96%-ánál beválik.
2017. szept. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Keressa korodhoz illő nőt. A kis 16 éves erre már rájött, gondolkozz el te is rajta.
2017. szept. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!