Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van rá esély, hogy még lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rá esély, hogy még lesz köztünk valami?

Figyelt kérdés

4 hónapja szakítottunk a barátommal aki megcsalt. (Ezt azóta megbocsájtottam) 3 évig éltünk együtt. A szakítás után 1 hétig nem beszéltünk viszont azóta minden nap felhív, vagy ír és sokat is találkozunk. Mindig incselkedik velem és ugyanúgy viselkedik mint amikor együtt voltunk. Többször lefeküdtünk egymással azóta amióta szakítottunk és kétszer nála is aludtam ahol úgy aludtunk el,hogy összebújtunk. Mindig sokszor megölel ha találkozunk,simogatni is szokott.Aggódik értem és érzem hogy törődik velem. Nem csak a szex a "programunk", többször találkoztunk csak azért, hogy beszélgessünk vagy megigyunk együtt egy kávét. Azt mondja az embereknek,hogy jó neki egyedül de én mégis azt érzem,hogy még szeret és az én szeretetemre vágyik. Vagy talán csak ennyire nem bír elengedni? Volt már valaki hasonló helyzetben? Nem tudom mit kéne tennem vagy gondolnom. Eléggé össze vagyok zavarodva.

Én 24 éves vagyok, ő pedig 23.



2017. okt. 1. 17:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
hajrá
2017. okt. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de ez az ember megcsalt téged. Most mit csinál? Vissza akarja nyalni magát. Persze, hogy figyelmes, bújós, kedves és minden szépet elmond. De ez az ember nem is olyan régen más nővel volt.

Megkérdezhetem hogy derült ki? Ő vallotta be, mert bűntudata volt, vagy lebukott? Ha az utóbbi, tedd fel magadnak a kérdést, hogy ha nem bukik le, talán most is a nővel lenne. 28/f

2017. okt. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Most úgy lehet veled együtt,hogy mással is szexelhet. Ha te ezt nem veszed észre akkor valóban nagyon szerencsétlen lehetsz. De folytassátok,hajrá.
2017. okt. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Minek szakítottál akkor vele ha úgyis lefekszel vele továbbra is és még újra is össze jönnél már vele.

Nem csodálom,hogy ennyi ésszel csak az összezavarodásig jutsz.

2017. okt. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem kellene eljutni a megcsalásig... ennek már annyi, most megint szép és jó, de meddig? Ha most megbocsájtasz, akkor, csak annyit mondasz neki, hogy ez így működik, Te megcsalsz külön vagyunk, majd ha vissza édesgeted magad újra együtt leszünk. Sokszor ellehet játszani, vagy egyszer sem. Idővel megtanulja, hogy ha szeret valakit, akkor nem hagyjuk a bizalmát veszni.
2017. okt. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Ő vallotta be és igazából ő döntött úgy, hogy vége de én meg nem tartottam vissza. Tehát majdnem közös megegyezés.. nincs együtt mással sok közös barátunk van ők pedig elmondanák ha úgy lenne.
2017. okt. 1. 18:49
 7/15 anonim ***** válasza:
Van köztetek valami. Egy ordas nagy kihasználás. Az van köztetek.
2017. okt. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Dobd ki, hülyének néz.

Kis beszélgetés néha, tali.... Stb.

El se hinnéd, a férfiak mit meg nem tesznek egy ingyenpunciert :D

Ez igazán nem sok energia befektetés.

Kíváncsi lennék, ha a szexre nemet mondanál, mennyire lenne még kedve utána barátkozni, meg mennyire törődne veled....

2017. okt. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Haha, ennek a faszinak tanitania kene a mesterseget, mert ez mar muveszet... :"D. Megcsal, szarba se vesz, egy uritessel vagy neki egyenlo ertekben, de ennek ellenere boldogan hasznalhat teged ingyenlyukkent tovabbra is, mikozben mar a kovetkezo lyukra vadaszhat. Es te kozben azon merengsz, hogy lehet e koztetek meg valami. Brillians elme :"D.
2017. okt. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor mindig csak arra tudok gondolni, hogy elképesztő, hogy ilyen aljadék emberekért teper sok nő, miközben annyi épeszű férfi szaladgál akár körülöttük is, hogy Dunát lehet velük rekeszteni...miért jó ez, kérdező?
2017. okt. 2. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!