Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van rá esély, hogy még lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rá esély, hogy még lesz köztünk valami?

Figyelt kérdés

4 hónapja szakítottunk a barátommal aki megcsalt. (Ezt azóta megbocsájtottam) 3 évig éltünk együtt. A szakítás után 1 hétig nem beszéltünk viszont azóta minden nap felhív, vagy ír és sokat is találkozunk. Mindig incselkedik velem és ugyanúgy viselkedik mint amikor együtt voltunk. Többször lefeküdtünk egymással azóta amióta szakítottunk és kétszer nála is aludtam ahol úgy aludtunk el,hogy összebújtunk. Mindig sokszor megölel ha találkozunk,simogatni is szokott.Aggódik értem és érzem hogy törődik velem. Nem csak a szex a "programunk", többször találkoztunk csak azért, hogy beszélgessünk vagy megigyunk együtt egy kávét. Azt mondja az embereknek,hogy jó neki egyedül de én mégis azt érzem,hogy még szeret és az én szeretetemre vágyik. Vagy talán csak ennyire nem bír elengedni? Volt már valaki hasonló helyzetben? Nem tudom mit kéne tennem vagy gondolnom. Eléggé össze vagyok zavarodva.

Én 24 éves vagyok, ő pedig 23.



2017. okt. 1. 17:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Gondolom te szereted még. Igazából mindenki a saját hibájából tanul majd. De legyél most kicsit rafinált. Ha szexre kerülne a sor, mondd meg neki hogy nem. Tanulj meg nemet mondani magyarázkodás nélkül. Ugyanúgy csinálj mindent, de a szexet ne engedd most. :) Ha lesz valami írj.
2017. okt. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Igen természetesen szeretem mert amúgy nem is mennék bele ilyenbe.. én is arra gondoltam,hogy kipróbálom hogy ahhoz mit szól ha nemet mondok. Köszönöm mindenkinek az eddigi válaszokat akár negatív akár pozitív!
2017. okt. 2. 14:56
 13/15 anonim ***** válasza:

Looool!

Végigolvatam a kérdést, és a kommented: tehát még csak vissza sem akarja nyalni magát hozzád, nem akarja folytatni veled, de szexre azért jó vagy még neki továbbra is??? :D


Azt hiszem erre mondják, hogy vannak a porfátlanságnak olyan magas fokai, amiért nem jár büntetés, csak csodálat.


Ne légy naiv.

26N

2017. okt. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

U.I:

Ha ennyire nem bírna elengedni, akkor veled lenne, és teperne ezerrel, hogy hülye volt..

Előbb tudom elképzelni, hogy inkább ki akarja most élni magát, és ezért nem si erőlteti veled a kapcsolatot.


De majd kiderül, ha nem fekszetek össze, mit szól.

2017. okt. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Igen valószínű igazatok van és többet képzeltem a semmibe.
2017. okt. 3. 05:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!