Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Normális, hogy így érzek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy így érzek?

Figyelt kérdés

Nem indokolta meg, hogy mi a baj, egyszerűen kilépett az életemből egy szó nélkül. Picit voltam csak belezúgva, ennél voltam már sokkal szerelmesebb is. Eltellt némi idő, már azt sem érzem iránta. Viszont nagyon vágyom rá szexuálisan és közben kiborít, ha arra gondolok, hogy ilyen szemét volt, hogy nulla szóváltás és irányomba semmi nemű tiszteletet nem mutatva úgymond csak el lettem hajítva.


(nem volt hosszú, kb 2 hónap, barátok, szülőknek be lettem mutatva, aztán 1 hónapja se kép se hang...ennyi...én meg személyesen már nem akartam zaklatni sem, mert minek ha semmire sem reagál egy hét után elteltével sem)


De olykor hiányzik. Mondjuk inkább csak arra vágyom, hogy egy ágyban legyünk, talán mert eddig vele volt a legjobb a szex.


Szóval volt már veletek olyan, hogy egyszerre voltatok úgymond beindulva valakire és borzalmasan dühösek és csalódottak, mert szemét volt veletek?

Még sosem éreztem pont ilyet.


2017. okt. 2. 19:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen, voltam ilyen helyzetben. Legbelül szerettem, de a viselkedésével okot adott a gyűlöletre, haragra. A hozzá hasonló személyek önzőek, csak saját magukkal törődnek, miközben játszadoznak mások lelkivilágával. Sajnos el kell felejtened ahhoz, hogy nyugodttá válhass, és ne őröld továbbra is magad, nem érdemli meg, hogy miatta rossz legyen neked.
2017. okt. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!