Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha nem keresem akkor talán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem keresem akkor talán elgondolkozik?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Eddig minden nap beszéltünk a 2 hónap alatt az exemmel amióta szakítottunk de én már ezt a se veled se nélküled dolgot nem bírom.. ha nem veszem fel mostantól a telefont és nem keresem máshol sem vajon elgondolkozik vagy végleg elveszítjük egymást?

27/N



2017. okt. 4. 17:44
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Nem értem, mi is az amin el kellene gondolkodnia?
2017. okt. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hogy esetleg letisztázza magában hogy miért keres. Mi az igazi oka annak, hogy nem kezd új kapcsolatba és ha az a válasz,hogy miattam akkor miért nem mondja el? Ha pedig semmit nem akar akkor ne beszélgessünk.. szóval tömören az a kérdés hogy rájönne-e mit akar ha nem keresnénk egymást többet egy ideig.
2017. okt. 4. 17:55
 3/9 anonim ***** válasza:
Csak beszélgetés van, vagy dugni is osszejartok?
2017. okt. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az első hónapban le is feküdtünk de arra már azt mondtam hogy elég..
2017. okt. 4. 18:06
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mi téma van két hónappal a szakítást követően? Semmi. Gyenge vagy a sarkadra állni és továbblépni. Gyerekes is vagy, hogy taktikatol várod a csodát.
2017. okt. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenképpen az őszinte kommunikációt javaslom. A női játszmákat nem értik a férfiak. Ha nem reagálsz neki, akkor nem fog többet keresni. Nem fog rájönni, hogy azért nem beszélsz vele, mert újra akarod kezdeni.
2017. okt. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az lenne a legtisztább,ha elmondanád neki,te mit akarsz,és megkérdeznéd,ő mit is szeretne.Játszmázással ez nem fog menni.
2017. okt. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha nem keresed, azon fog elgondolkozni, hogy talán itt a vége.
2017. okt. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne játszmázz, kommunikálj nyíltan. Mond meg neki, hogy ez így nem megy tovább, vagy együtt vagytok, vagy nem, de ez a se veled se nélküled dolog nem működik. Ha úgy dönt, hogy vége, akkor legyen vége, és nincs tovább "barátkozás" se, abban az esetben teljesen le akarod zárni a kontatot vele. Ennyi.
2017. okt. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!