Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nektek hogy ment a tanulás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek hogy ment a tanulás szakítás után? Szakdogázni próbálok, de minden pillanatban rá gondolok.

Figyelt kérdés
2017. okt. 8. 19:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Tanulás... alapvető dolgokra alig bírom rávenni magam, egész hétvégén csak olvasgattam meg bőgtem. Pedig nekem se ártana lassan elkezdeni azt a szakdogát. Nyugi, nem vagy egyedül :)
2017. okt. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miből írjátok? :)
2017. okt. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A tanulás még ment is, meglett az abszolutórium. A szokdolgozat viszont nem. Csúsztattam egy félévet és most kezdem írni.
2017. okt. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Valami zagyvaságból, hosszú lenne leírni, de az tuti, hogy nem csúsztathatok félévet. :/ Fenébe, meg fogok őrülni.
2017. okt. 8. 19:29
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne hagyd magadat legyűrni!
2017. okt. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Sunshinedoll ***** válasza:

Én stressz alatt, magánügyi problémák alatt kifejezetten jól teljesítek. Tanulásra/munkára/hobbikra összpontosítom a figyelmem, ezekbe fektetem az energiámat, és akkor a figyelmem is elterelődik a gondjaimról. Egy csúnya szakítás után volt államvizsgám meg felvételim, sőt, még nyelvvizsgáztam is + szakdog védés meg albérlet keresés, és mindegyiken nagyon jól teljesítettem.

Én az a fajta vagyok, aki inkább párkapcsolatban tud kevésbé figyelni. Ha kapcsolatban vagyok, szívesebben töltöm az időt a párommal, mint munkával, szeretek programokat szervezni, ezt-azt csinálni együtt, így én pont olyankor szoktam elég lusta és figyelmetlen lenni.

2017. okt. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
En allamvizsga elott allok, es nagyon Sz*rul megy a tanulas. Noha tudom, hogy ez eletem legfontosabb vizsgaja. Az erzelmeknek nehez parancsolni. Nem is lehet, max elfojtani. Bocsi az ekezetek hianya miatt :) kitartas!
2017. okt. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán az a szomorú, hogy a társad ilyen nehéz helyzetben lépett le, és hagyott ott téged, nyilván tudatában volt annak, hogy nehéz időszakban vagy, és szükséged van rá.Ebből teljesen az következik, hogy érdekből,van veled és nem őszinte szerelemmel. Most mondhatnám h egy kapcsolat alapja "jóban rosszban kitartás... hogy számíthatsz rá stb". Mindig a bajban ismerhetőek ki az emberek! Fölé kell kerekedned, próbálkozz figyelemelvonással, keress egy szexi pixel fiút, vagy pixel csajt, és szüntess meg az ex-szel mindent kapcsolatot.Menj be egy könyvtárba, emberek közé. Gondolj arra, ha megcsinálod a szakdogádat, többet érsz, mert a kitűzött célnak amit támasztottál magaddal szemben megfelelsz, ezek bevonzzák a jót, és hamarosan, találkozhatsz azzal akit igazán szerethetsz. A legnagyobb hiba az amit elkövethetsz, h visszafogadod őt.Ne akarj magadnak rosszat!
2017. okt. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!