Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mentsem meg a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mentsem meg a kapcsolatunkat? 24/F

Figyelt kérdés

a barátnőm kezd elhidegülni...

nem akar annyit találkozni meg beszélni, legutóbb szex közben se tudott elélvezni...

azt mondja az egyetemre szeretne koncentrálni, közben olyanokat mesél, hogy milyen jót dumált az egyik évfolyamtársával ( aki fiú)..

sokat tanul ( amit persze megértek).. De mindenből jó jegyet akar, egy kicsi kudarc miatt is összeomlik, volt hogy hánytatta magát... Régen sokat szexeltünk, találkoztunk az előadásaink között, jártunk bulizni... most már egyikhez sincs kedve és csak arra koncentrál, hogy jól tanuljon...

azt mondta hogy tudja hogy velem akarja leélni az életét, gyereket akar majd tőlem és én vagyok neki a tökéletes társ... De nem értem akkor miért viselkedik így



2016. szept. 10. 09:20
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és régen még ő mondogatta hogy a kapcsolatunk fontosabb mint a tanulás..
2016. szept. 10. 09:24
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kizárt, hogy van valakije, csak nem akarja még megmondani neked. Lehet az egyetemen szedett össze valakit, téged meg meghagy talonba úgymond..
2016. szept. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#1 ezt szinte kizártnak tartom... ha lenne valakije azt már elmondta volna sírva. Nagyon érzékeny lány és nem birja magában tartani a dolgokat
2016. szept. 10. 10:01
 4/7 Dreamer88 ***** válasza:

Ugy erzi hogy a tanulassal megalapozza a jovojet es feszult mert nem tud ugyanannyi idot szentelni a kapcsolatra mint eddig.


Legy megerto vele es gondoskodj arrol hogy sokat nevessen amikor veled van.


Ha igazan fontos neked akkor a buli meg a rendszeres szex kozel sem olyan fontos mint hogy boldognak (es sikeresnek) lasd.


Ez pedig neki is jel arra hogy joban-rosszban is szamithat rad ;)

2016. szept. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Fél-egy év az első nagy vízválasztó. Eddigre bomlik le a szerelemért felelős hormon a szervezetben. Ti mióta vagytok együtt?
2016. szept. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
1 év 1 hónap!
2016. szept. 11. 15:18
 7/7 anonim ***** válasza:
Nos, akkor sajnos feltehetően erről van szó. Erről nem tehet, mint ahogy nem tehetsz te sem. Tanulni kell az esetből és továbblépni.
2016. szept. 12. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!