Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 3 hónapos kapcsolat után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 hónapos kapcsolat után normális, ha szakítás után a harmadik napon érzem magam a legrosszabbul?

Figyelt kérdés
Főként miattam lett vége... Első nap keresett, de nem reagáltam neki, tegnap nem keresett, ma sem, de elképesztő rosszul vagyok... Normális ez? N18
2017. szept. 2. 11:25
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen normális hogy fáj, de nincs törvénybe foglalva, hogy mikor van ennek az ideje.


Sírd ki magad, zárd le múltat és kezdj új életet.

2017. szept. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nyugi, egy ideig még rosszabb lesz, aztán egyszer majd elkezd jobb lenni.
2017. szept. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
3 az Isten igaza. :P
2017. szept. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3 hónap semmi. 3 nap is semmi. Tipikus Tipikus tini kérdés.
2017. szept. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem derült ki, hogy miért van rosszul a kérdező...


1. Hiányzik, de ciki lenne keresni

2. Hiányzik, de már nem akarja vele

3. Lelkiismeretfurdalás, hogy kiszúrt vele és elhajtotta

4. Se vele, se nélküle állapot van

2017. szept. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hiányzik, de már nem akarok vele lenni. Ha keresném, tudom, hogy ő lenne a legboldogabb a világon, de nem akarok már... De hiányzik a lénye. Azért lett miattam vége, mert nem tudtam neki elnézni egy aprócska bűnt... Sajnos kiábránditott belőle, de mégis hiányzik. Lehet 3 hónap, de nagyon intenziv volt, ráadásul nekem az első...
2017. szept. 2. 12:27
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem lehetett az olyan aprócska, ha kiábrándultál. Vagy ha mégis, akkor most fog kiderülni, hogy őt szeretted-e, vagy pedig csak fellángolás volt.
2017. szept. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nincs arra szabály, hogy ki, hány nappal a szakítás után érzi magát a legrosszabbul, ahogy arra sincs, hogy mennyi idő után felejti el és lesz nyitott egy új kapcsolatra. Ez teljes mértékben emberfüggő.
2017. szept. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!