Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért ragaszkodom az exemhez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ragaszkodom az exemhez?

Figyelt kérdés

Majdnem egy éve szakítottunk a volt barátommal, akivel egy évet voltunk együtt. Nagyon nehezen ment a dolog, hónapokig húztuk. Nem voltunk boldogok, illetve ő azt mondja, hogy igen, de szerintem ő sem. Nekem többször volt rossz, mint jó, csak a jó emlékek miatt mégse mertem meglépni, meg féltem is az egyedülléttől. Amikor végre szakítottunk, tudtam, hogy jobb lesz, de akkor 4-5 hónapig nagyon rossz volt. 6 hónap után lett új barátom, aki sokkal jobb ember, kívül-belül jobb is, de sajnos nem tartott sokáig a kapcsolat, ő nem volt szerelmes belém. Miközben vele jártam, akkor is gondoltam az exemre, kevesebbet, de azért gondoltam. Szülinapomon (szakítás után 8 hónappal) rám írt, kicsit beszéltünk is Amikor ezzel az újjal vége lett, ráírtam megint, és egy hetet szaggatottan végig beszéltünk, majd két hét múlva megint írtam. Jó volt dumálni, de ő magától tuti nem keresne... ami rossz. Legszívesebben most is vele beszélnék, de már gáznak érzem, hogy zaklatom. Nem tudom, miért van ez, amikor jártunk, elég rosszul éreztem magam a vége felé, most se jönnék vele össze, mert tudom, hogy nincs jövőnk (bár egy jó éjszakában benne lennék :P). Vannak közös barátaink, olyan jó lenne, ha megint együtt buliznánk meg néha keresnénk egymást, dumálnánk, akármi...


Voltatok ilyen helyzetben? Én még soha, fél év alatt minden kapcsolatomat bőven meggyászoltam és eszem ágában sincs bármit is megtudni róluk. Ő a kivétel.


22/L


2017. okt. 15. 18:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi történne ha összejönnétek?
2017. okt. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Megint sok veszekedés lenne, meg most olyan a munkája, hogy alig van itthon, tehát félig távkapcsolat lenne.
2017. okt. 15. 18:13
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen.

Nekem kb fél évig tartott...

Vagy az idő, vagy másik szerelem az ami kimozdít...

Sokan elitéltek, de rengeteg nő, ismerkedés feledtette velem.

Most talán van egy, aki megmozgatott. Bizakodó vagyok :)

2017. okt. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát a szexkapcsolat se rossz ha csak rá koncentrálsz
2017. okt. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ő tuti nem akarná. :/
2017. okt. 15. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!