Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan menjek vissza az exemhez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan menjek vissza az exemhez?

Figyelt kérdés

Tegnao tettem ide ki egy velemenyezos kerdest, es rengetegen szavaztak az exem uj csajara

Rengeteg embert megkerdeztem es ok is azt mondtak hogy az uj lannyal sokkal jobban jart


Nem vagyok hisztis es semmi olyan rossz dolog ami ok lehetett volna hogy eldobjon az a fium


Sokan mondtak azt is hogy a lany az olyan hogy imad segiteni a masiknak es van amikor nem alszik semmit sem mert masoknak segit, es hogy rengeteg baratja van meg mindenki szereti


A kerdesem higy miert szeretne mindenki egy lanyt? Vagy en nem tudom mivan de az exemen is aktszik hogy nagyon bolodg es ez engem zavar mert en akarom ot bodloggal tenni!:(



2017. ápr. 5. 20:12
 1/4 anonim ***** válasza:

de ha nem akar, akkor miért nem keresel mást?


24F

2017. ápr. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki nem akar teged akkor nincs mirol beszelni. Tiszteletben kell tartani. Te mit szolnal ha valaki nyomulna akit egyaltalan nem akarsz? Ne legyel irigy a masik lanyra.
2017. ápr. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, nem ok nélkül van inkább azzal a lánnyal.
2017. ápr. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sehogy. Nem kellesz neki, szerelmes és boldog mással.

Ideje lenne felfogni és a vergődés helyett összekaparni magadban némi méltóságot és a túllépésre koncentrálni.

Hiába epekedsz utána, ha egyszer már nem akar tőled semmit.

2017. ápr. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!