Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan jöhetnék rendbe lelkileg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jöhetnék rendbe lelkileg?

Figyelt kérdés
Már egy jópár hónapja szakítottam azzal a... - al de olyan szinten átmosta az agyam. Ha szólni mertem hogy valami nem jó nekem akkor le lettem tolva. Felhívta az egyik volt lakótársát aki elvileg a legjobb barátja. Ezzel nem is volt baj csak a srác is meleg volt. Egyből féltékeny lettem szóltam neki hogy nekem ez nem igazán tetszik. Talán ebben az volt a legfurcsább hogy hírtelen 1 napból 2 lett. Plusz a másik hogy ilyen nyomi animéket nézett 28 éves létére erre én kaptam meg, gyerekes vagy. Azért mert szóltam hogy féltékeny vagyok. Legalább azt mondhatta volna hogy akkor nem hívja át vagy engem is áthív és bemutat. A próbléma ott van hogy akármit mondtam én voltam a rossz meg a gyerek még a humoromat is igyekeztem elnyomni mert ha hülyéskedtem azt mondta, hogy primitív vagyok. Érzelmileg teljesen össze roppantott az a...
2017. okt. 15. 18:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindenesetre furcsa pasid volt .De jol tetted hogy szakitottal vele .
2017. okt. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ja meg a másik hogy folyton a volt lakótársáról beszélt. Pl. Hogy Zolinak ez és ez a pasi típus tetszik meg ilyenek.Mondom ne haragudj már de ki a szart érdekel?
2017. okt. 16. 01:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát kezdetnek nőj fel. Rém szánalmas a semmirevaló nyavalygásod...
2017. okt. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!