Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Találkozás az exszel? Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozás az exszel? Hogyan készüljek fel rá lelkileg? (hosszú)

Figyelt kérdés

Augusztus végén lett vége a kapcsolatunknak, mert nem tudott, nem akart felvállalni engem. Valójában nem is volt ez így kapcsolat, két évig teljes titokban voltunk együtt. Se barátok, se rokonok nem tudtak a létezésemről. Tudom, hogy egy idióta voltam, es tudom, hogy ezt nem kellett volna hagynom. Utólag könnyű okosnak lenni. Egészen jol viseltem a szakítást, egészen most októberig, mikoris kiderült, barátnője van. Felvállalt, mindenkinek bemutatott, hivatalos barátnője. Teljesen összetörtem. Egy hétig nem ettem, nem aludtam. Azóta próbálom magam helyre tenni, egész jol megy, ugy erzem. Csak a rosszra emlékezem, mindenhonnan tiltottam, megbeszéltem magammal, hogy ez nem az en hibám volt, hanem az ő fogyatékossága, es erkölcsileg messze felette állok. Ennél csak jobbat tartogathat nekem a jövő.


Igen am, de tegnap kaptam a hírt, munka kapcsán talalkoznunk kell. El kell kísérnem a főnökömet egy helyre, ahol ő is ott lesz. Nem mondhatok nemet. Eleve rosszul vagyok a gondolattól, hogy találkozni fogunk. De mi lesz, ha a barátnőjét is magával viszi? Es persze tartanom kell magam. Nem omolhatok össze, mert munka ügy. Hogyan vértezzem fel a lelkem? Hogyan viselkedjek? Nem akarom visszaszerezni. Nem akarok tőle semmit. Beszélni sem akarok vele. Volt mar valaki hasonló szituációban?


33/L



2016. nov. 11. 07:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
41%
33 éves, felnőtt nő vagy. Ne viselkedj úgy, mint egy tini!
2016. nov. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Ameddig lehet kerüld el s ha szembekerültök egy sima nyugodt mosoly. Semmi olyan utalás, beszéd téma vele ami arról szólna ti többek voltatok. Tudom, hogy baromi nehéz de ez a legjobb amit tehetsz a méltóságodért, hogy normálisan tudd tenni a munkád és utána megkönnyebbülj. Persze, ha inkább lecsapnád egy szívlapáttal az is érthető de így nagyobb az elégtétel.:)
2016. nov. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
2-es: na épp ez a baj, hogy legszívesebben leütném. Ezt a szituációt szeretném elkerülni. Ne lássa rajtam, hogy ez mennyire nehéz nekem. Őszintén biztosan nem fogok tudni mosolyogni. Csak azt nem tudom, hogy látványosan nézzem-e levegőnek. Ez a tervem, de nem akarok szánalmasnak tűnni. Abban reménykedem, hogy ő is rosszul fogja magát érezni a jelenlétében, és eszébe sem jut jopofizni. Akkor nehezen állnám meg, hogy elküldtem a pics@ba. :D Az is lehet, hogy jól fogok ebből kijönni. Ebben bízom. Köszönöm a válaszod.
2016. nov. 11. 16:36
 4/12 anonim ***** válasza:
18%
Nekem az a fura, hogy ezt Te 33 évesen nem tudod kezelni. Szerintem nagyon görcsös lehetsz, tele gátlásokkal. Sokkal inkább ez a probléma Nálad, mintsem az, hogyan viselkedj, amikor találkoztok. Szerintem nyugodtan beszélgethetsz is vele, a múlt az a múlt, kit érdekelnek már a régi sérelmek.
2016. nov. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
5-ös: teljesen igazad van, gátlásos vagyok. Nagyon is. Viszont ez a sérelem nekem még nem a múlt, még egy hónap sem telt el. Még nagyon fáj. Tudom, hogyan kell ezt lezárnom, és elengednem. Ebben viszont most ez a szitu nem fog segíteni, és ezért rettegek tőle.
2016. nov. 11. 18:23
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Öltözz fel nagyon csinosan, viselkedj úgy, mintha jól lennél (mégha nehéz is lesz)

És a legfontosabb: Ne bámuld őt, csinálj úgy, mintha nem is látnád

2016. nov. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Tedd oda magad, legyél csini és ne is foglalkozz vele egyáltalán. Nem kell odamenned hozzá, nem kell beszélgetned sem vele. Ne bánuld. Egy szia elég lesz neki de ennyi. Ha ő odamenne esetleg hozzád válts vele 1-2 szót majd valami kifogast keresve lépj is le gyorsan. Póbálj meg úgy viselkedni mintha ott sem lenne. Nehéz lesz de ki fogod bízni.
2016. nov. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Eloszor arra gondoltam, hogy teljesen levegőnek nézem, nem is köszönök, mintha nem is létezne. De igazatok van. Csak engem tartanának bunkonak, akik nem ismerik a szitut. Márpedig nem ismeri senki, hiszen nem volt nyilvános a kapcsolat. :D Úgyhogy igen, erőt kell vennem magamon, es mosolyogni. Nem lehetek gyáva. Az első öt perctől felek. Ha csak ra gondolok, hogy ott all, mar remeg a gyomrom. Nem baj, nagy levegő, túl kell ezen esni. Mások háborúkból tértek haza. Mi ez ahhoz képest. Tenyleg nem kene rinyalnom.
2016. nov. 13. 11:55
 9/12 anonim ***** válasza:

Próbáld megtenni, legyél természetes, nagyon nehéz, de hidd el, sokkal jobban érzed majd magad utána. Szemét módon vislekedett veled, ne már, hogy még azt az örömöt is megadod neki, hogy látja rajtad, szenvedsz. Fölötte kell állnod minden szempontból.

Majd írd meg, mi volt, én szorítok neked.:)

2016. nov. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Jelentem minden erre tévedőnek, hogy túléltem a találkozást. Természetesen a barátnőjével vett részt ez az exemnek sem nevezhető valaki a rendezvényen. A barátnő kifejezetten csinos, es még kedvesnek is tűnik. Szinte megsajnaltam. Ex nem nagyon akart nekem köszönni, en köszöntem rajuk mosolyogva, amire a válasza az volt, hogy atkarolta a lány derekát. Furcsa ez a látvány nekem, hiszen en két évig ugy ismertem, hogy mindenféle nyílt érzelem megnyilvanulastol mentes. Ezt a lányt pedig trofeakent hordozta végig. A közös ismerősök hozzam csapódtak, pezsegtem, tarsalogtam, jol éreztem magam. Ex egyáltalán nem próbált beszélni velem, a kozelembe jönni, vagy rám nézni. Semmi. Annyira szánalmas volt, hogy halat adtam az égnek, hogy senki sem tudja, hogy közünk volt egymáshoz. Nem mondom, hogy ettől jobb lett. Ugyan olyan kutyaul erzem magam. De nagyon sokat konnyit, mert most latom csak igazán, mennyire nem is ismertem ezt az embert. Hogy nekem egy ilyenre nincs szükségem. Az elmúlt napokban sokat mondogattam magamban, hogy szep vagyok, értelmes, értékes, hogy meg tudom csinalni. Es sikerült. Most pedig annyira megkönnyebbültem, hogy ezen túl vagyok, hogy szinte mar boldognak erzem magam. Talán holnap rosszabb lesz. Nem tudom. De ennek az estenek a nyertese en voltam. Aki hasonló helyzetben van, fel a fejjel! Ha ezt en kibirtam, bárki meg tudja csinalni. :)
2016. nov. 15. 20:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!