Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Én reagálom túl vagy ez már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én reagálom túl vagy ez már szakító ok? Szerintem elég rossz "poén" volt a barátom részéről.

Figyelt kérdés

Barátommal 6 hónapja voltunk együtt.

Elmentem hozzájuk. Ültünk a kanapén, tévéztünk és a filmben szóba került a mellnagyobbító műtét.

(Nekem kicsi melleim vannak.)

A párom felröhögött és azt mondta, hogy én nem tervezem megcsináltatni a sajátomat? Rám férne. Majd tovább röhögött.

Erre fogtam magam és haza jöttem.

Azóta hívogat, írogat, hogy beszéljük meg. "Csak viccelődött. Engem így szeret a kis melleimmel együtt." stb. stb.



2017. okt. 17. 16:56
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
35%
#32 sértésre sértéssel válaszolni óvodás szint. Ha valaki bunkó velem, akkor megszakítom vele a kapcsolatot, mert nincs szükségem bunkó emberekre az életemben. De lesüllyedni az ő szintjükre és bunkósággal visszavágni...nem felnőtt emberhez való viselkedés.
2017. okt. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem ez azért sértő, mert tudja, hogy neked a kis melled lefelé húzza az önbizalmadat.

Azt pedig te döntsd el, hogy ez neked elég a szakításhoz, vagy nem.

Ha eddig is ilyen érzéketlen taplónak ismerted, akkor végülis vállaltad, hogy ez lesz, ez esetben maradj vele.

Ha nem ilyennek ismerted, akkor pedig most elkezdheted megismerni, milyen vicces srác ő. :D

Tedd azt, amit jónak érzel.

2017. okt. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
79%

Egyrészt ez csak vicc volt, nem tudom milyen a viszony köztetek, úgy látszik annyira nem közeli, hogy csípkelődjetek vagy oltogassátok egymást. Kóstolgatott csak, nem kellett volna komolyan venni, látszik, hogy semmi önbizalmad, ez nem az ő hibája. Vissza kellett volna vágnod, hogy "persze, de majd csak az ő faroknagyobbítása után" pl, és le is van zárva.

Másrészt ő van veled, ő ismer, tudnia kéne, hogy ilyen borzalmas az önbecsülésed és nem nagyon lehet viccelni veled. Ha tudja, hogy nem vagy vevő az ilyesmire, és meg fog ezzel bántani, elég szemétség volt ezt felhoznia.

Nem kell megsértődni, beszéljétek meg, hogy ezt legközelebb ne, mert rosszul érint az ilyesmi.

2017. okt. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
89%

Dolus, eyáltalan nincs igazad. Két ember szereti egymást, az egyiknek van valami baja a külsejével, ami lehetne jobb is, de nem nagyon tud vele mit csinálni, és folyamatosan bántja. Az, hogy egy dologgal nincs megelégedve magán nem azt jelenti, hogy semmi önbizalma, ezt a többieknek is üzenem, akik az önbizalom hiányával jönnek. Abban a hitben van, hogy nem baj, legalább a párja úgy szereti, ahogy van, erre egy váratlan pillanatban odarúg neki egyet, ahol a legjobban fáj. Na ez a gyerekes, és nem megbántódni ezen. Ha zavarja egy kicsit is a kis mell, miért nem mondta el egyszer sem normálisan, egy normális beszélgetés alatt? Ennek a “poénnak” semmi értelme nem volt, csak megbántani a másikat.


Kérdező, a válaszaidban tökéletesen megfogalmaztad, hogy mi a gond ezzel. Ez a fiú nem hozzádvaló. Fogsz olyat találni, aki nem fog így megbántani. Nem olyat (bár szerintem olyat is, de ne legyünk elvakultak) aki szerint minden tökéletes rajtad, de aki szerint SZÁMÁRA minden tökéletes rajtad.

2017. okt. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
73%
Akik meg a f*rok nagyobbítással jönnek, istenem.. Valószínűleg nem kicsi a farka, ezt fel tudjátok fogni? Ha az is, akkor pláne nem fog ilyet visszaszólni, ha igen, akkor ők tényleg nem egymásnak valók. Az, hogy egymást oltogatjuk nálam oké, de nem azzal, ami valóban igaz ránk és sz*rul érezzük magunkat tőle. Ha a párod kövér akkor nem fogod neki odamondani Rubint Réka alakreform tábor reklámjánál, hogy na ide kéne neked is menned malacfej, nem? Hanem maximum NORMÁLISAN megbeszéled vele, hogy elmehetne, vagy együtt elmehetnétek, vagy veszel neki oda jegyet a szülinapjára. Ha a legjobb barátod meleg, akkor, ha egy meleg jelenet van a TV-ben, nem kezdesz el röhögni, hogy hahaha Te is biztos így sz*p*d a f*s*t Te búzacsira haha, vagy igen? Nálatok ez jelenti azt, hogy jó a kapcsolatotok és van önbizalmatok? Nem értem tényleg.. A kérdezőnek kicsi a melle (ne haragudj kérdező) erre a szerelme egy mellnagyobbító reklámnál közölte, hogy ráférne, és szerintetek ez okés.
2017. okt. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 A kérdező kommentje:

#35

Tökéletesen megfogalmaztad! Így gondolom én is. Köszönöm!

2017. okt. 17. 19:25
 37/39 anonim ***** válasza:
87%

A világ tele van agresszióval, bántással. Az ember a szerettei körében próbál legalább egy kis nyugalmat találni a külső vihar közepette.

Ha már választunk magunknak egy párt, egy társat, szerelmet, azért tesszünk, mert szeretjük, és legalább mi elfogadjuk őt olyannak, amilyen. Neki igazán nem kéne ezen poénkodnia.

Mi is van, hogy a férjemmel ugratjuk egymást, de csak olyanban, amiről tudjuk, hogy nem fájó pontja a másiknak.


Lehet, hogy most csak egy egyszeri, rossz poénnak tűnik, de nem tudhatjuk, nem látunk bele a Kérdező kapcsolatába, lehet, hogy ez már a sokadik ilyen volt.

És valóban oda kell figyelni a jelekre, hogy milyen ember a másik, mert lehet, hogy ez egy tendencia, és akkor tényleg jobb minél hamarabb szakítani.


Egyébként nekem is kicsi a mellem, de én mindig szerettem, és szerencsére a férjem is. Nekem más dolog a gyenge pontom, de nekem is van.

Megértőbbnek kéne lennünk egymással, épp azért tart ott a világ, ahol, mert annyira mindig megy körbe egymás bántása.

Remélem, találsz majd egy sokkal szeretetteljesebb fiút. :)

2017. okt. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
56%
Itt igazából az a lényeg, hogy nem tisztel és nem szeret. Lehet poénnak szánta, de poénból sem bántom azt akit szeretek olyan dologgal amiről tudom, hogy fájó pont. Kinek hol a határ, lehet hogy sok szájhős azt mondja hogy ő visszavágott volna, de hiába vágsz vissza, attól még marad benned szálka. Hiába lesz bocsánatkérés utána már nehezen fogod elhinni, hogy a "nyugi szívem így szeretlek ahogy vagy" mondatot tényleg komolyan gondolja.
2017. okt. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 Kelemen Kabátban válasza:

Ezt így kijelenteni bunkóság valóban, és az elemi udvariasság szabályait is felrúgja.

Mikor téged választott párjának, akkor is kis melleid voltak, tehát vagy szempont neki a mellméret,vagy mindegy nneki, csak lyuk legyen típus.

Én pl, kifejezetten a kis mellű nőket kedvelem, sokkal esztétikusabb mint a hatalmas tőgyek, ami csak akadályozza mozgásában a nőt, de be nem vallanák.

Nehogy nagyobbíttasd a melleidet, az nagyon kockázatos, lesz aki szuntén a kicsire izgul, nyugodj meg.

A kis mell még 20 év múlva is mell lesz....nem fogja a hasadat súrolni!

2017. okt. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!