Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Én reagálom túl vagy ez már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én reagálom túl vagy ez már szakító ok? Szerintem elég rossz "poén" volt a barátom részéről.

Figyelt kérdés

Barátommal 6 hónapja voltunk együtt.

Elmentem hozzájuk. Ültünk a kanapén, tévéztünk és a filmben szóba került a mellnagyobbító műtét.

(Nekem kicsi melleim vannak.)

A párom felröhögött és azt mondta, hogy én nem tervezem megcsináltatni a sajátomat? Rám férne. Majd tovább röhögött.

Erre fogtam magam és haza jöttem.

Azóta hívogat, írogat, hogy beszéljük meg. "Csak viccelődött. Engem így szeret a kis melleimmel együtt." stb. stb.



2017. okt. 17. 16:56
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
72%
Elég paraszt volt valóban. De ennyitől nem kellett volna kiborulni, simán rávághattad volna, hogy drágám neked sem ártana egy farok nagyobbító műtét mert rád fér...
2017. okt. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
24%
Ja, hogy neked mások visszajelzéseitől függ az önbecsülésed? Az mégis milyen önbecsülés basszus? :D Kiakasztó, hogy egyesek ahelyett, hogy dolgoznának az önbizalmukon (mert az igazi önbizalom kizárólag belülről fakad és nem tudja holmi beszólás vagy kudarc tönkretenni), inkább minden szaron megsértődnek :D Biztos nagyon boldog életed lesz ezzel a hozzáállással.
2017. okt. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 A kérdező kommentje:

#12

Kicsit nehéz önbizalmat építeni miközben a csapból is az folyik, hogy csak nagy mellel lehet valaki igazi nő!

Kamaszkorom óta kapom az ívet a melleim miatt! Köszönöm, de elegem van!

2017. okt. 17. 17:17
 14/39 anonim ***** válasza:
81%
Nekem sincsenek nagy melleim(75B), de így is bomlanak utánam a pasik. Csak múlt hétvégére volt vagy 5-6 randimeghívásom. Szóval hidd el, hogy a melleiddel nincs semmi baj...
2017. okt. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
97%

Visszavágtam volna,hogy előbb ő is feküdjön kés alá,hogy lássa,milyen faxa dolog és majd akkor mondja.Ismerőstől tudom,hogy nem egy leányálom ez az operáció.

Szerintem nagyon is jól tetted,hogy ott hagytad a francba!

2017. okt. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
26%

Na ezért nem szabad önbizalomhiányos lánnyal kezdeni :D

Van egy lánybarátom, vele aztán tényleg durva poénokat nyomunk a másikról, de ha ennyire nem érted a fekete/bunkó humort, akkor magadra vess :D

Nem tudom ki hogy van vele, nekem nem kell egy instabil rinyagép, hanem egy egészséges önértékelésű lány, mellmérettől függetlenül :D

2017. okt. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
88%
#16 ez a "poén" már kicsit túltesz a csipkelődés fogalmám. Én is szeretem, ha egy kapcsolatban tudjuk ugratni egymást, de ez már nem az a kategória, szerintem ez nagyon is sértő volt a pasitól.
2017. okt. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:

#16

Nem érdekel ha savaznak de pont a legfájóbb témával!

Tudta, hogy ez a "gyengepontom" .

Ha nincs benne ennyi empátia akkor nem én vagyok a hunyó!

Soha nem bántom meg a másikat azzal, ami kényelmetlenül érinti.

2017. okt. 17. 17:27
 19/39 anonim ***** válasza:
88%

Ezek szerint az önbizalom azt jelenti, hogy a lány mosolyogva tűri, ha a pasi bunkó módon fikázza a külsejét.

Ma is tanultam valamit.

2017. okt. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
31%

"Majd ha megkérdezik miért szakítottam vele akkor elmondom, hogy nem volt jó hatással az önbizalmamra a kapcsolatunk. "


Aha,hát akkor elég kevés emberrel fogsz az életben kijönni,ha minden sértés alkalmával megszakítod vele a kapcsolatot. Szellemi és érzelmi szinten ez az óvoda.

2017. okt. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!