Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Saját magamat kínzom. Teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Saját magamat kínzom. Teljesen beteg vagyok?

Figyelt kérdés

A történetem igen hosszú és nagyon kusza,azt hittem túl vagyok az exemen de mégsem.

Júliusban szakitott velem,több okból részben igaza volt.Azt hittem belehalok nem tudtam enni,bőgtem nem ettem.Teljesen padlóra kerültem,mindent bevetettem bár nem kellettem neki így sem.

Majd szeptemberben közös megbeszélés alapján találkoztunk,éreztem túl vagyok rajta,úgy jöttem haza hogy ok nekem ő már nem kell többé.

Kb ezután ket héttel megkeresett és újra beszélgetni kezdtünk,nem tudom nálam mik mennek végbe megint.

Ez egy anonim oldal így ide keirhatom nemde?

Úgy érzem kihasznál,hogy csak akkor kellek neki amikor épp kedve tartja...

Megint találkozni fogunk,de nem tudom hogy ő mit szeretne.Bennem ez van,és itt kibeszélhetem...

Nem lehet szavakba foglalni,mit érzek,életemben nem láttam ilyen gyönyörü szemü férfit,ilyen gyönyörü szeplős bőrt,nekem ő (volt)a mindenem.

Mindennél jobban szerettem,de úgy érzem egyoldalú.

Máskor meg az van bennem ha egyoldalú ő miért akar velem találkozni?

Miért keres?

Minden tanácsot meghallgatok,még ha savazás is lesz belőle...


2017. okt. 19. 19:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem vagy beteg, ellenben kapcsolatfüggő az igen. Te is belátod, hogy úgy érzed, kihasznál, nem érdemes reménykedned abban, hogy majd varázsütésre minden rendben lesz köztetek, én azt javaslom, hogy inkább hagyd ezt a találkozót, és koncentrálj saját magadra.
2017. okt. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem savazlak, egyszerűen szerelmes vagy.

Addig nem változik semmi, amíg a ragaszkodásod el nem múlik. Akár még jól is alakulhat ez a kapcsolat :)

2017. okt. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is egyoldalú, mert akkor újrakezdte volna veled. Szóval most azt tartom esélyesebbnek, hogy valóban csak akkor kellesz neki, mikor épp olyan kedve van, unatkozik, stb. Én a helyedben biztos, hogy megmondanám neki, hogy ennyi, ha nem akar tőled semmit, akkor te ebben nem leszel partner, se beszélgetés, se találkozás, mert neked így nem fog menni. És ehhez tartsd is magad! Ha többet akar, akkor kénytelen lesz kimondani, mert érezni fogja, hogy így tényleg elveszíthet. Viszont ha nem akar többet, akkor egy idő után el fog kopni ez az érdeklődés a részéről.
2017. okt. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mint mindig, most is az őszinte kommunikációt javaslom. Tisztázd magadban, hogy Te mit akarsz ettől a pasitól. Aztán kérdezd meg tőle, hogy ő mit szeretne. Ha csak szexre kellesz neki, akkor bármennyire is nehéz, szakíts meg vele minden kapcsolatot. Ha meg újra akarjátok kezdeni, akkor tegyétek rendbe, ami miatt szakítottatok.
2017. okt. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy akar is valamit, persze nem is zárható ki, de miért nem kérdezel rá? Amúgy ha még ennyit érzel iránta és tudod hogy nem lesz köztetek semmi akkor egyenlőre a találkákat is szüneteltettni kellene, mert soha nem fogaz túl lenni rajta. Volt exemet én sem tudtam addig elengedni míg teljesen nem szakitottam meg vele a kapcsolatot, ami nehezemre esett, mert nem csak társat, hanem barátot is láttam benne, azóta eltelt 2 év, most kezdtünk újra beszélgetni, már új kapcsolatban vagyunk így már könnyebb a baráti viszonyt megőrizni.
2017. okt. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ezeken a találkozókon szex is van? Ha igen, akkor csak üríteni jár vissza.
2017. okt. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nincs szex.

Sőt pont én voltam aki akart szexet,/ez gáz ugye/?:(/,de ő meg azt mondta hogy nem tudja milyen hatással lenne rá ha együtt lennénk.

Tegyük helyre a dolgokat,ezt kérte.

2017. okt. 19. 21:01
 8/10 A kérdező kommentje:
Rákérdeztem párszor hogy mit akar,mit tervez velem,de azt mondja/mondta túl sokat agyalok csak hagyjuk hogy menjen minden magától.
2017. okt. 19. 21:02
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem úgy tűnik, hogy Te vagy a tartalék. Ha nem jön össze a másik nővel, akivel épp ismerkedik, akkor majd ott leszel Te. Amúgy miért lenne gáz, hogy szeretkezni szeretnél azzal, akibe szerelmes vagy? Szerintem ő nem szeret téged. Ha szeretne, együtt lennétek rendesen. Hagyd a fenébe ezt a pasit. Szórakozik veled, kihasználja, hogy epekedsz utána.
2017. okt. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szeret téged, de valamit megelégelt, még ha ő ugyanannyira vagy jobban hibás benne, mint te.

Nem, amikor kedve tartja, hanem tudat alatt tudja, ő irányít s mikor lecsillapodik s hiányozni kezdenél neki, keres.

Nem figyeltél rá, így nem tudhattad, hogyan hat életedbe, de valójában nem értetted meg, így megérezted, mikor keresett.

Nem használ ki tudatosan.

Ezért imádod ennyire, mert szerelmes voltál, vagy belé.

Szeret téged, csak a sok ovis hülyeség miatt aktívan nem nyilvánul meg nála.

2017. okt. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!