Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért jó mindenképpen eröltetn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó mindenképpen eröltetni, hogy haragban váljunk el?

Figyelt kérdés

Nemrég ismerkedtünk meg egymással, voltunk pár randin de nem és az elején látszólag mindkettőnknek tetszett a másik és elég közel kerültünk egymáshoz, de aztán az utolsó randi után úgy éreztem hogy neki ez a helyzet kellemetlen és nem is akarja ezt az egészet.

Ahogy előre éreztem, igazam is lett. Közölte, hogy neki még korai és az előző kapcsolatát nem tudja elfelejteni. (Tipikus lerázós szöveg, de teljesen mindegy.)

Én az egészre pedig csak annyit reagáltam, hogy teljesen egyetértek vele és ez nem működött volna bármennyire is kedvelem és örülök hogy megtudtuk beszélni veszekedés nélkül.

Ő pedig ezen kiakadt és elhordott mindennek, tiltott mindenhonnan.


Mi értelme van ennek? Ha mind a ketten úgy érezzük, hogy ennek semmi értelme és ne eröltessük akkor mégis miért akad ki ennyire azon hogy én is így gondolom?


2017. nov. 4. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:
59%
Kisgyerek még. Felnőtt ilyet nem csinál.
2017. nov. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
25 elmúlt, így annyira gyereknek nem mondanám bár ez a viselkedése tényleg elég gyerekes.
2017. nov. 4. 16:06
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert neki az kellett volna, hogy te magadba roskadj, amiért nem lehet a tiéd egy olyan csodálatos nő, mint ő. Magyarul adtál egy szép gyomrost az egójának.
2017. nov. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
30-35 éves koráig az ember nem érett érzelmileg. Gyerek volt fejben.
2017. nov. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!