Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ami nem megy nem kell erőltetni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ami nem megy nem kell erőltetni?

Figyelt kérdés
Röviden tömören: Barátnőm 20l Előttem 6 kapcsolata volt átlgaba 24-26 évesek. Én 22f, ő az első barátnőm. Sorra visszajövő probléma hogy nem állok a sarkamra otthon, tapasztalatlan, fiatal vagyok, kicsit szétszórt. 1,5 éve vagyunk együtt és a barátnőm most besokalt, "sok kicsi gond összejött" nem tudja mit érez. Én bele vagyok zúgva és össze törte a szívem, 1,5 alatt változtam, de nem sokat. Érdemes várni Szerintetek vagy nem passzolunk össze??
2017. szept. 4. 19:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi a konkrét baja?
2017. szept. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Nem kell papucskodni. Ha ennyi a vita akkor be kell fejezni. Kell még neked pár kapcsolat, hogy ráérezz a lényegre.
2017. szept. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Konkrétan otthon gyerek ként néznek rám, mi közbe 1 éve dolgozok, magam látom el csak albérletet nem fizetek. Szeretek hülyéskedni, a gondokat kiparodizálni, máshogy felfogni... És igen feledékeny vagyok... Többször visszakérdezek dolgokra. Nem akarok tapasztalni nekem ő kell!!
2017. szept. 4. 19:50
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez igen! Most 20 éves, 1,5 éve vagytok együtt és korábban 6 kapcsolata volt nála 6-10 évvel idősebbekkel...

Szerintem hagyd.

2017. szept. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sajnos ez rosszul fog hangzani, de jobban jársz ha hagyod! Ilyen fiatalon ennyi pasival volt együtt, az már régen rossz, és az, hogy néha gyerekesen viselkedsz vagy feledékeny vagy, megesik akárkivel.. Akinek ezek ekkora "gondnak" számítanak, azzal mi lesz később ha tényleg komoly problémák adódnak?
2017. szept. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Azt szeretné, ha 22 évesen lennél olyan, mint a neki tetsző 26-30 évesek.

Sarkítva a dolgot: fiatal testben legyen neki egy felnőtt férfi.

No, ez az, ami lehetetlen.

Persze az leszel te is... majd 26-28-30-35 éves korodra, mint általában a többiek. Szóval csak 5-10 év, és megkapja...


Addig viszont ANNAK ÖRÜLJÖN, ami most vagy!

2017. szept. 5. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ne vedd ilyen komolyra a párkapcsolat dolgot, mert ő sem veszi.

Én is csak azt tudom mondani(tapasztalatból), 20 éves 6 pasi? Menekülj!

2017. szept. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!