Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Rájöttem, hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rájöttem, hogy a barátom füvezik. Szakítani akarok. Azt mondja megváltozik. Nem tudom mi legyen. (? )

Figyelt kérdés

Több mint fél éve füvezik. Visszagondolva nem is értem, hogy nem vettem észre hamarabb.

Beszéltem vele. Amikor megmondtam neki, hogy szakítok, elkezdett sírni és könyörgött, hogy bocsássak meg neki. Igyekszik megváltozni. Adjak neki még egy esélyt mert csak én vagyok az egyetlen boldogsága és ha én elhagyom akkor már nincs értelme az életének.

Félek...mi van ha ezt is csak a fű mondatta vele...egyszerűen nem tudom mit tegyek. Szeretem, de most, hogy tudom füvezik undorodom tőle. Mindig elítéltem a drogosokat. Apám alkoholista volt és utálom az önpusztító életformát.

Anyám mindent elnézett apámnak. Az alkoholizálásait is. Teljesen tönkre ment mellette.

Nem akarok erre a sorsra jutni. A barátom ezt nagyon jól tudja. Úgy érzem cserben hagyott.

24n



2017. nov. 11. 18:58
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
80%

Azért itt sokan sátánnak gondolják a füvet.

Kedves kérdező, örülök, hogy adsz neki egy esélyt és szereted, én nagyon örülnék neki, ha egy ilyen párom lenne. Tapasztalatból fogok most írni, mert nekem is volt egy évem, hogy minden nap eltoltam egy mokit. A fűre fizikailag nem lehet rászokni, tehát nem olyan, mint az alkohol meg a cigi, hogy remegsz érte, a használatával okozott állapotra annál inkább. Én 16 éves voltam mikor elkezdtem füvezni, először csak egy keveset, de éppen mindenféle problémám volt, és ebbe menekültem. A családomra nem számíthattam, a barátommal akkor szakítottunk, egyértelmű volt, hogy más úton kell megoldani a boldogságomat. Egy év után jött egy fiú, akibe nagyon beleszerettem, ő is nagyon szeretett engem, és elég volt neki annyit mondania, hogy kérlek, ne csináld. Pedig ő is csinálta, de ő azért, mert néha-néha jól esett neki, és nem azért, amiért én, mert menekülőnek használtam. Onnantól nagyon ritkán csináltam, 2-3 havonta, de már az sem esett olyan jól, végül most, 19 éves koromra eljutottam oda, hogy egyáltalán nem esik jól, akkor sem, ha szomorú vagyok. Azóta már nem vagyok együtt azzal a sráccal, tavasszal megismerkedtem eggyel, akit nagyon megszerettem, de szakított velem, akkor megint téptem egy hétig, de csak felerősítette bennem a hiányt és tudtam, hogy nem szabad megint abba a körbe belekerülnöm, amiben 3 éve voltam. Hidd el, hogy nagyon nagyon sokat segít az, ha valaki támogat, de ez minden függőséggel így van. Hiába mondják, hogy a fűtől nem lehetsz függő, hiába tudom, hogy kevésbé káros, mint az alkohol, ugyanúgy óvatosnak kell vele lenni, mert aki hajlamos rá, azt nagyon hamar be tudja szippantani. Remélem, hogy sikerül ezt megbeszélnetek és tudtok találni valami megoldást. De erőszakosnak nem szabad lenni semmiképp sem, nem szabad fenyegetőzni, csak szeretetből beszélni és cselekedni. :--) Szép estét

2017. nov. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 A kérdező kommentje:

#41

Köszönöm a választ. Én igyekszem megtenni minden tőlem telhetőt.

2017. nov. 12. 22:17
 43/51 anonim ***** válasza:
37%

Drogos az drogos...

Az én húgom is így kezdte. Se az exe se a családja nem volt rá hatással.

Hiába mondta bőgve, hogy abba hagyja...

Naponta tolja durván már, amikor anyám mondta neki "nézz már tükörbe, hogy nézel ki" a hugim csak ennyit mondott beállva önelégülten "hát jól"- az egója így is nagy.


Dobd ki, lehet pár év múlva azt fogod látni, hogy leélt drogos.


Az egyik tizenéves exemet mai napig bánom. Ivott ivott, mostanába meg hallom /láttam: Lezüllött alkesz csöves huszonéves fejjel.


Sokan mondják leteszik. Annak örülök, hogy anyám csak a sima cigiről hazudja ezt xD milliomos lennék, ahányszor hallottam a "leteszel/leszokom" dumát.


Veled egykorú vagyok.

2017. nov. 13. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 A kérdező kommentje:

#43

Megpróbálok segíteni neki. Nem fogom erőltetni, hogy leszokjon, csak mondom neki, hogy örülnék neki ha letenné hiszen nagyon fontos számomra és nem akarom, hogy tovább csinálja.

Ha úgy látom, hogy nem is akarja letenni akkor kénytelen leszek vele szakítani. :(

2017. nov. 13. 04:42
 45/51 anonim ***** válasza:
12%
Fü az nem drog... Az gyógynövény
2017. nov. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
17%
Edesanyad is pont igy gondolkodott. Ezert jutott az eletedbe egy alkoholista apa.
2017. nov. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 A kérdező kommentje:

#46

Ez nem vol szép!


Tudom mit vállalok magamra.

Az anyám és én két külön személyiség vagyunk. Tudom mi lehet a vége ha nem leszek észnél.

Ha a párom nem változtat a szokásán idővel, akkor elhagyom. Ezzel ő is tisztában van.

De most még képtelen vagyok. Esélyt sem adni neki? Tényleg szívtelenség lenne.

Amikor belenézek a gyönyörű, nagy barna, szomorú szemeibe...hogy is tudnám elhagyni..:) Szeretem.

2017. nov. 13. 15:13
 48/51 anonim ***** válasza:
59%
Az igazsag sokszor nem szep ez teny, de attol meg az marad. Annyira kulonboztok (vagy legalabbis kulonbozni szeretnel, de az alapminta a "en segitek neki megvaltozni" ugyanugy ott van benned), hogy ugyanazt varjatok egy fuggo embertol, teljesen hiaba. De tudom, nalad mas lesz, erted majd megvaltozik (kerdezd meg anyukadat hany ev utan adta fel ezt a remenyt).
2017. nov. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 A kérdező kommentje:
Nem fogok éveket várni. Magamat sem akarom tönkretenni.
2017. nov. 13. 16:00
 50/51 anonim ***** válasza:
62%
Kérdező! Okos vagy! Jó döntés!
2017. nov. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!