Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Barátnőm már nem hiszi el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm már nem hiszi el hogy szeretem, pedig nagyon szeretem őt, miért vagytok ilyenek ti nők?

Figyelt kérdés

Komolyan nagyon szeretem, de egyre inkább nem hisz nekem.

Ő is szeret engem.

A gond az hogy keveset tudunk találkozni, és elég sok gondunk van már a kapcsolatban.

Ha elkezdjük megbeszélni, tuti egy másik gondba ütközünk.


Tegnapelőtt gondoltam egy kicsit hagyom főni a saját levében, mert nem akarok papucsnak tűnni, hogy bocsánatot kérek tőle minden nap.

Erre tegnap este már azt írta hogy na látja már hogy nem is szeretem.


Nőktől kérdeném inkább a troll pasik helyett...hogy mit tegyek ilyenkor?


Szikrázó szemekkel kerülünk egymás elé. Én elkezdek például beszélni valamiről, de tudjuk hogy csak az alkalomra várunk és veszekszünk.


2017. nov. 18. 13:41
 1/7 anonim ***** válasza:
41%
Minek vagytok együtt, ha nem tudtok normálisan beszélni?
2017. nov. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hogyan szoktad bizonyítani, hogy szereted?


A nőknek fontos, hogy ne csak szavakkal, hanem tettekkel is bizonyítsd.

2017. nov. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Heart of Darkness ***** válasza:
Én hagynám az egészet. Nem akarnék olyan kapcsolatban lenni ahol folyton bizonygatnom kellene, hogy én már pedig szeretem őt.
2017. nov. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%
Miért kérsz bocsánatot minden nap? Ha nem bántottad, akkor ez értelmetlen.
2017. nov. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Heart of Darkness ***** válasza:
Az előzőt úgy gondoltam, hogy alapvetően szavakkal és tettekkel éreztetném ahogy az természetes, de azon felül nem bizonygatnám.
2017. nov. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Lehet nem fogalmaztam meg jól...

A lényeg, hogy tettek formájában is nyilvánvaló legyen, mert mondani mindent lehet.

2017. nov. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

"Tegnapelőtt gondoltam egy kicsit hagyom főni a saját levében"

Itt a gond, te is játszmázol, gondolom ő sem jobb.


Igenis beszéljétek meg. Ha másik gondba ütköztök, azt is. Ha kell egy egész napot rászánni, hogy csak ültök egy bögre forró tea mellett és beszélgettek, akkor legyen ilyen.

Sőt, akár még másnap is.

Nem kell minden vacakért bocsánatot kérni, apróbb dolgokat el kell engedni szimplán. De ehhez kell, hogy egyszer mindent kibeszéljetek magatokból.

Ha veszekedés lesz belőle, akkor se hagyjátok annyiban, mert így csak tüskék maradnak.

2017. nov. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!