Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Látom, hogy nem boldog, én is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Látom, hogy nem boldog, én is szeretem még. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Két hete szakítottam a nálam fiatalabb párommal. Ő egy hozzám hasonló korú férfival " jár ". Látom viszont, hogy ez nagyon egyoldalú, akkor találkoznak, ha a férfi éppen ráér, vagy random időt szakít, van hogy csak egy kutyaséta erejéig. ha felmennek hozzá, utána elmeséli, hogy nem tökéletes vele a szex, erőltetettnek érzi, utána üresség és pityorgás. a szemében sem látom azt a lobogást, ami akkor volt, amikor bejelentette, hogy van egy új szerelme. Én félreálltam, bár nagyon szeretem, féltem, látom, nem biztos a jövőben, inkább csüng az új férfin, aki a jelek szerint játszik vele. Mi legyen? Beszéljek az exemmel, hogy józanul mérlegeljen, mert azt nem akarom, hogy koppanjon. Viszont nem szeretném, ha azt hinné, vissza akarom csalogatni, ezért állok közéjük. De rossz érzésem van az egész kimenetelével nagyon. Segítsetek kérlek a véleményetekkel, köszönöm ! 49/F
2017. nov. 11. 07:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a párod élete nem a tiéd. Elég nagy már ahhoz, hogy ő maga mérlegeljen, döntsön. Szerintem a barátnői is látják amit te, majd ők beszélnek vele.
2017. nov. 11. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnos mióta ez a "félisten" megjelent, sem a barátnőivel, sem a szüleivel nem foglalkozik.....
2017. nov. 11. 07:55
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarod visszacsábítani, szerintem hanyagold. Miért foglalkozol vele? Ő már a múltad, felnőtt emberként alakítsa úgy az életét, ahogy tudja. Lehet, hogy engem faragtak fura fából, de biztos leszarnám, onnantól kezdve meg főleg, ha más dugja és ezt még ecseteli is nekem.
2017. nov. 11. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjátok abba a játszmázást és beszéljétek meg őszintén, mit éreztek egymás iránt. Ha tényleg nem akartok már együtt lenni, akkor ne fecsegjetek! Szakítsatok meg minden kapcsolatot. Ha meg együtt akartok lenni, akkor mondjátok meg egymásnak.
2017. nov. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem te beteg vagy fejben,a csaj pluszban lelki szemetesnek használ.
2017. nov. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek 4-el. Ha nem akar veled lenni, te meg ennyire szereted, akkor így csak szenvedni fogsz, pontosan ami most is van. Az összes energiád leszívja. Ha a kihasználós félistent akarja, akkor hordja a keresztjét. Valami biztos jó neki vele, ha egyszer ott marad. Nagyon gyerekes szerintem, már az is, hogy valaki egyszercsak kapcsolatban bejelenti, hogy van egy másik "szerelme". Nem is ismerheti az embert, ugyan kibe szerelmes? Amíg nem tudsz rá ugyanúgy nézni, mint egy kívülálló harmadik ember, addig ne érintkezz vele semmilyen formában.
2017. nov. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szeretett téged, de mivel nem gyakoroltátok érzelmeiteket( főleg ő), erősen inaktivizálódott. Jött a mostani párja, akiből tapasztalt valamit, és ebből ő tudat alatt felépített egy képet magába róla, ami iránt vonzalmat érzett. E vonzalmat a saját elképzelt illúziója felé irányulva, nevezte a srác felé irányuló szerelemnek.

Nos szokásos séma.... Összejött vele, de minden valóság, nem pedig olyan, amit tudat alatt elképzelt, kiábrándulás stb. Csak azért, nincs még nála nagy rádöbbenés, hogy valójában téged szeret, mert még mindig ott vagy neki. Olyan mintha együtt lennétek. Segíted, szereted, stb, így nincs neki tudat alatt lévő elvesztettség érzete feléd... Hisz egyértelműen nem vesztett el és akármikor visszakaphat téged.


Hogy mit tehetsz?

Tudatosítsd magadban, hogy fejlődésben nagyon máshol tartotok s neked magasabban lévő, jobban hozzád illő ember kell partnernek.

Nem mondom el, hogyan szerezhetnéd vissza, mert rombolnék életeden, mintha hagynám, hogy tovább lépj, lezárd vele és keress mást.


Ne írd ki harmadjára e kérdést, kérlek.

2017. nov. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!