Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek ha a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tormási Nikolett kérdése:

Mit tegyek ha a barátom szeretlmes VOLT belém de szakitott velem. én pedig helyre akarom hozni?

Figyelt kérdés
Egy másik lányba szerelmes,de közben neki van pasija (lánynak)
2017. nov. 19. 09:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet helyrehozni. Lépj túl ezen
2017. nov. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerelmes volt, szakított, most más szeret... Helyrehozhatatlan a kapcsolat. Persze hitegetheted magad de felesleges, majd rájössz.
2017. nov. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezen nincs mit helyrehozni, csak fellángolás volt. Szerintem a másik lány iránt is az. Majd egyszer mindketten találtok valakit, aki iránt komolyabb érzelmeitek lesznek, és az nem fog csak úgy véget érni.
2017. nov. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Átcuccolnék a tini párkapcsolatok rovatba, mert tökéletes bizonyítéka vagy annak, hogy 18+ nem egyenlő felnőttség, és felnőtt párkapcsolati problémák.
2017. nov. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha leírnám mit kéne tenned, úgyse tennéd meg szóval várd meg amíg csalódik a nagy teperésben, aztán majd ösztönből nálad kopogtat
2017. nov. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hasonló a helyzetem, velem is kb emiatt szakított. Ezen nincs mit helyrehozni, eld tovabb az életet aztán majd jon aminek jönnie kell. Ha nem jon vissza az se baj, akkor ugyis egy jobb fiu fog az eletedbe belépni. Csak pozitívan! Sok sikert es kitartást.

(Ha bármiben tudok segíteni irj nyugodtan, velem 3 hónapja szakított a volt baratom, meg mindig szeretem, de ez van :( )

2017. nov. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!