Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 3 napja szakítottunk, és csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 napja szakítottunk, és csak most látok mindent tisztán! De miért nem voltam én jó?

Figyelt kérdés

Egy életvidám, mindig mosolygós lány voltam, tele energiával. Aztán új munkahelyre kerültem és sajnos összejöttem egy kollégámmal. Rögtön odaköltöztem hozzá, ő akarta jobban. Az eleje nagyon jó volt, aztán jöttek az intő jelek.


Minek lakkozok, minek sminkelek, visszafogottabban öltözzek (pedig korábban sem voltam kitárulkozó), túl közvetlen vagyok az emberekkel stb. A barátaim többsége idióta, miért vágyom programokra, mikor otthon is lehetek és foglalkoztatok magammal.


Ő alig volt otthon, nem bulizni járt, sem a haverokhoz (azok nem nagyon vannak), hanem a beteg rokonhoz, sportolni, életvezetési tanácsadóhoz, nyelvet tanulni. Én pedig otthon ültem, mert feszültség volt, ha el akartam menni valahova.


Többször kitört belőlem az elkeseredés, mire közölte, hogy en nem szeretem, mert nem vagyok elfogadó, ő nem szórakozni jár, csak a kötelességeit teljesíti.


Az első hónapban még mondta, hogy szeret, aztán nem csak a veszekedések folyamán. Szerinte nagyon hisztis vagyok, de mindig adott egy utolsó esélyt.


Az együtt töltött idő alatt is feszült voltam vele, mert legtöbbször valamit rosszul csináltam, vagy rosszat mondtam. Bántott, megalázott és én tűrtem. Milyen ostoba is voltam.


Voltak azert jó pillanatok is, de kevés. Mindig bizonygatta, hogy fontos vagyok, de valahogy mégsem éreztem.


Aztán összeszedtem magam, és szakítottam vele. Még ezek után is kioktatott, hogy változnom kell, és mikor mondtam neki, hogy nekem azért fájdalmas a szakítás, közölte, hogy tudja min megyek keresztül, ő is rontott már el kapcsolatot.


Annyira manipulatív, hogy simán elhiszem, hogy én vagyok az oka mindennek.

Olyan szinten kikészültem ebben a kapcsolatban, hogy a barátaim, akik még kitartottak mellettem, már megmentő hadjáratot indítottak, mert nem bírták nézni mivé lettem.


Önbecsülésem, önbizalmam sehol.


Volt valaki más is ilyen helyzetben?

Fél évig voltunk együtt.


2017. nov. 19. 14:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a kapcsolatban fejre is állhattál volna, akkor sem lettél volna jó neki... Ő egy birtokló típus és neki olyan nő való, aki ezt elviseli, aki ezt élvezi. Ezért nem jöttetek ki jól egymással. Jobb, h szakítottatok, legalább volt eszed.
2017. nov. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a dolgok egy tipikus bántalmazó párkapcsolat első lépései (nem biztos, hogy valaha is eljutott volna a fizikai erőszakig, de a lelki terror részét szépen hozta).


Ez nem rólad és nem a párkapcsolatról szólt, hanem egy elcseszett hatalmi játszma, ahol uralkodhatott.



Örülj neki, hogy vége lett, és legközelebb válassz bölcsebben

2017. nov. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert nem maradtál az ő csicskája, amit nagyon jól tettél. Az ilyen személyt nem lehet emberszámba venni.
2017. nov. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Uh átérzem, nagyon hasonló sztorim volt, a fiatalságra fogom...

22 voltam amikor megismerkedtem a sráccal (ő asszem 27), 4 hónap után költöztünk össze, összvissz 8 hónapig bírtuk együtt. Hát már előre láthattam volna a jeleket, kb ugyanez amit leírtál te is, plusz durva hisztik minden apróbb dolgon, mindig én voltam a hülye.

Szakítottunk, majd pár nap múlva újra kibékülés de akkor már nem bírtam és végleg szakítottam, el is cuccoltam, mert rájöttem mekkora érzelmi hullámvasútban tart. Ja és persze én voltam az idióta szerinte.

Tapasztalatnak jó, mert innentől tudod, mitől kell óvakodni.

2017. nov. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!