Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mennyire jellemző rád, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jellemző rád, hogy békével válsz el a volt párodtól?

Figyelt kérdés
Szerinted minden szakítás drámaian vagy ellenszenveskedéssel kell végzõdjön, vagy van példa rá, hogy mindketten megértitek, elfogadjátok a helyzetet? Mondjunk, nem csak felszínileg, hanem lelkileg is úgy érint?
2017. nov. 22. 06:36
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
74%

Teljesen.

Nem tudok nem békével elválni valakitől. Elég ésszerűtlen lenne.

2017. nov. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)


Én az a fajta ember vagyok aki (nem csak kapcsolat terén) legtöbbször odafigyel, hogy a lehetõ legkevésbé bántson meg másokat, mégis néha volt már olyan lelkiállapotom, amikor nem tūrtem a párom.


NEM barátságra gondoltam, és nem a *tartsuk meg a döglött kutyát* esetre, szószerint békés elválásra, ahol nem folytatódik barátság vagy kapcsolat tartás, de nincs harag sem.

2017. nov. 22. 10:02
 13/20 anonim ***** válasza:
73%

Sajnos sok ember csak úgy képes szakítani, hogy akkor örök harag, te meg egy utolsó senki vagy, akit még a börtönben is a pince alá kell betenni.

Ez van, ilyen a kultúránk... pontosabban NINCSEN kultúránk ebben sem.

2017. nov. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
82%
Én vagyok a békés típus. Ha egyszer valakivel vagyok, az azért van, mert megszerettem. Ha csak nem szúr igazán hátba, nem tudom meggyűlölni, mindig is lesz neki hely a szívemben. Sőt, én még örülni is tudok, ha utána újra megtalálja a boldogságát. Ez valóságos!
2017. nov. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

#14 Ez nagyon szép!


Köszönöm a válaszokat!

2017. nov. 22. 16:27
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

akkor én leszek a fekete bárány.

10 éves (amúgy tényleg istentelenül jó) kapcsolatom ér véget éppen. Nagyon szeretem, szerettem a párom, tényleg NAGYON.


Viszont olyan kis problémák (azóta már megoldott problémák) miatt zárkózik el a kapcsolat bárminemű megmentésétől, hogy attól rendesen hetekig sokkban voltam. Mármint attól, hogy hiába oldottam meg mindent azonnal, teljesen hátat fordított, pedig más párok ezeken csak nevettek volna....


szóval gyűlölni nem tudnám, hogy is tudnám. Ő a legjobb barátom, a lelki társam, a szerelmem. De ha sikerül végre végleg lezárni (minden közös sálat elvarrni), akkor egy jó ideig látni sem akarom.


Mindketten megérteni és elfogadni egy szakítást csak a legritkább esetben fognak amúgy. Olyan, hogy két ember hosszú idő után egyszerre tud hátat fordítani egy kapcsolatnak, az nagyon ritka. És ez csak úgy működhet.

2017. nov. 24. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Mindig arra törekedtem, hogy kulturált emberek módjára szakítsak a párjaimmal, de életem során ez kb.1x sikerült.Az utolsó exemmel viszont kifejezetten botrányosra sikerült..bár ez nem is csoda, a kapcsolatunk alatt is folyton a háborús övezetet kedvelte, ezért is lett vége.
2017. nov. 24. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

14-es vagyok. 15-ös. Igen, nem mondom, hogy egy időre nem kell, hogy eltávolodjam tőle, a felejtés miatt. De nincs bennem gyűlölet, nem bántanám, ő sem engem. Aztán egy idő után, már simán haveri a viszony, passzív haveri, nem zavar, ha ott van egy társasági eseményen. Ennyi.


De nekem tini koromban is volt egy nagy társaságunk, és ott több pár is volt egymással. Miután szakítottak, szakítottunk, attól még találkoztunk később koncerteken, stb. és tudta ezt mindenki helyén kezelni. nem kell szerintem mindig mindenen annyira drámázni.

2017. nov. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Mi nyugodtan megbeszéltük, amit akart - mert amit én mondtam neki, azt ignorálta teljes mértékben -, boldog életet kívántunk egymásnak, de nem akarom látni soha többé.


Attól, mert kulturált emberkén viselkedtem piszok szarul esett, hogy hónapokig kavart a "barátnőmmel" a hátam mögött. "Csak" levelezgettek, de szexuális témákról, hogy mit csinálunk MI az ágyban (mintha bárkinek köze lenne ehhez), és hogy mit csinálnának ők együtt, stb.

A barátőmmel sem beszélek azóta, ez undorító, gerinctelen dolog volt, amit tett.


28n

2017. nov. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Én csak a békés elválást tudom elképzelni, mivel a dráma és a játszna csak lealjasítja a feleket és senkit nem visz előrébb.
2018. aug. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!