Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Össze vesztem a párommal egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bociszem1999 kérdése:

Össze vesztem a párommal egy apróságon és ő olyan szinten ideges lett hogy a fejemhez vágta költözzek haza a szüleimhez.1 éve élünk együtt. Jelenleg én itthon vagyok ő dolgozik, azt mondta mire haza ér én tűnjek el. Mit tegyek? El menni nem fogok.

Figyelt kérdés
2017. nov. 23. 13:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Na mi volt mikor hazaért?
2017. nov. 24. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
35%

pedig nem kell el menjek mert jobban van apum - TÉNYLEG? Ennyire nem érdekel, mi van vele?! Tudod én aztn rohadtul megvetem apámat, de ha felhívnának, hogy kórházban van infarktussal kb. az első Budapestre induló vonattal hazautaznék.


Azt meg ne mesél be, hogy azért dobott ki, mert azt hitte, nem mész vissza.

2017. nov. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
50%
Ja, igen, és ha otthon találnálak ezek után, ruháiddal együtt dobnálak ki az otthonomból.
2017. nov. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szerintem meg hazudool össze-vissza:


Jelenleg én itthon vagyok - aztán azt írod, 9 órát dolgozol, HAZAÉRSZ (honnan, mikor kérdésed alapján OTTHON vagy), és stb.


Vagy tanuljál meg ÉRTELMESEN írni.

2017. nov. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!