Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A volt barátom az egész...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt barátom az egész kapcsolatunk alatt hazudott nekem, és mégis úgy állítja be a szakítást, mintha az én hibám lenne. Kiírtam magamból mindent, ami türtént közöttünk. Odaadjam neki? Vagy inkább nyeljek egy utolsót és lépjek tovább?

Figyelt kérdés
2017. nov. 30. 12:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
20%
Lépj tovább. Nő vagy, neked könnyebb lesz...
2017. nov. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%

Úgy dönts, amelyik választás neked a nagyobb megnyugvást adja. Ha úgy érzed azza, hogy odaadod neki ezt a levelet te jobban le tudod részedről a dolgot zárni, akkor add. Az már ne érdekeljen, hogy ő mit gondol róla.

Az egyesnek meg üzenem, hogy attól még, hogy egy sértett kisfiú, nem kell másnak ártani.

2017. nov. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Felesleges dolog. A szakító fél általában masszívan leszarja az ilyen írásokat, maximum magadat nyugtattad meg ezzel. Ő el se fogja olvasni, vagy ha mégis akkor "Mi ez az agyrém?" kérdezi majd, mert számára tényleg az.
2017. nov. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%
Le fgja sza.rni mikozben meg a nyomorusagodon is tud elvezkedni,ha akar. Emelt fovel jo messzire elkerulni. Ez az egyetlen ami bantani tudja az egojat.
2017. nov. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%

Hagyd, ö leszarja, kb el sem olvassa vagy jot röhög tajt és ennyi.


Nálunk hasonlo volt, ö elmondott mindennek mmeg minden sérelmét.

Mikor én meséltem, ö mit hibázott kb telibe...

Nos, ennek jo ideje, én azota boldog kapcsolatban élek (tanultam a hibáimbol), ö egyedül van, mert olyan egoista hogy rajta kivül.mki hibás.

2017. nov. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ne. Fogd fel úgy, hogy kihelyezted magadból, vesd a tűzre és búcsúzó el.

31/f

2017. nov. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Bájos volt, velem is ezt csinálta. Az összes szart amit vett nekem, bedobtam a kazánba, közben sírtam persze, de ennyi volt igazából. Még én érezzem magam szarul? Hagyjuk már...

(khm, nekem utána évek óta tartó kapcsolatom lett, neki meg még mindig senkije, mert mindig van valami szar, de hát nyilván velem van a probléma ugye és nem vele, aki egy utolsó betegesen hazudozó senki...:D)

Égesd el te is, ne add oda semmiképp sem.

2017. nov. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
#7, fogadjunk, hogy nő vagy. Le lehet pontozni, de a nőknek sokkal könnyebb továbblépniük. Akkora a kereslet irántuk, hogy statisztikailag tök hamar jön valaki, aki feledteti az exeteket.
2017. nov. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Felejtsd el. Utólag már mi értelme azon vitázni, hogy ki volt a hibás?
2017. nov. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Sunshinedoll ***** válasza:
Lépj tovább. Az ilyen ember úgyse fogja belátni meg beismerni a hibáját és fölösleges energia meg időpocsékolás lenne, ha továbbra is foglalkoznál vele.
2017. nov. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!