Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után hogy érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után hogy érdemes közölni, hogy nem jött meg?

Figyelt kérdés

A szakítás oka a kommunikáció hiánya volt.és biztos pipa lenne,eppen ezert félek elmondani neki hogy 1 havi kimaradt. Kb akkor szakitottunk

De nem talakoztunk azota, akkor se

Szoval ezt meg nem akartam a neten...

Meg nem voltam orvosnal es a tesztek negativak

De szeretnek biztosra menni es elmenni orvoshoz.csak azt akarom hogy tudja es ha ne tan terhes lennek ne azt kelljen rogton kozolni

Hanem felkeszitsem

Vagy vmi.szerintetek??


2017. nov. 30. 22:00
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
97%
Csak akkor mond el neki ha tényleg az vagy,ha már meggyőződtél róla.
2017. nov. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
96%
Amíg nem vagy biztos benne, addig ne szólj. Főleg, hogy negatív lett a teszt.
2017. nov. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Jobb lenne lehet.de ha utolag kozlom hogy terhes vagyok es tudtam hogy 1 honapja nem jott meg akkor en leszek a hibas hogy nem szoltam. Igy meg esetleg jobb keson mint skha

Nem tudom hogy kene

Tegyem vagy ne

2017. nov. 30. 22:06
 4/21 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem ráérne akkor, ha tényleg terhes vagy, előtte nem érdemes az ördögöt a falra festeni, meg csak azért felkeresni, hogy dráma legyen.
2017. nov. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom érdekes hogy a tesztek negatívak de egy hónap csúszás van.


Mihamarabb menj el orvoshoz, én a többiekkel ellentétben azt javaslom hogy mond el neki hogy benne van a pakliban, és azt is hogy mész orvoshoz és azt is hogy a tesztek negatívak voltak.


Miért titkolóznál?


Neked is jobb lessz utánna.


Amúgy miért szakítottatok?


Nem tudom milyen ember exed és azt sem milyen reakcióra lehet számítani tőle, de jogod van elmondani kapcsolatban voltatok szeretkeztetek ez egy közös dolog.


Szerintem semmilyen jogalapja nem lenne drámázni..


Én biztos nem haragudnék rád, sőt.



F29

2017. nov. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
54%
Rosszat akarsz neki vagy mi? Minek stresszelni a semmivel?
2017. nov. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
35%

Ez nem stresszelés. De ez nem is játék az ilyen dolgot szerintem nem lehet félválról kezelni.


Simán lehet hogy a tesztek nem jók vagy rosszul lettek csinálva.


1 hónap kimaradás szerintem nem általános.

Nagy sansza van a terhességnek.


Egyáltalán nem akarok neki rosszat sőt épp ellenkezőleg.


Átérzem hogy mit érezhet.

2017. nov. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
83%

Én a férfi helyében annak örülnék, ha ilyennel csak akkor keresnél fel, ha tényleg terhes vagy. A fölösleges pánikot nem szeretem.


Annak pedig ezer + 1 oka lehet, hogy kimaradt egy menstruációd. Menj el orvoshoz és kiderül.

2017. nov. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Igazabol jo volna ha velem jonne mert elegge meg vagyok ijedve

De nem kernem meg ra. Biztosan nem is erne ram. Csak ha tenyleg ugy lenne akkor biztosan kiabalna velem amiert nem szoltam hogy nem jott meg.

Eppen ezert nem tudom mit csinaljak

2017. nov. 30. 22:27
 10/21 anonim ***** válasza:
93%
Első válaszoló vagyok,én pont úgy jártam mint te. Szakítás után nem jött meg,és feleslegesen szóltam az exnek, nekem is a tesztek negatívak lettek,később kiderült fertőzés miatt késett.
2017. nov. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!