Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy dolgozzam fel, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy dolgozzam fel, hogy az exbarátnő kell neki, és nem én?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


2 évet voltunk együtt, 1 hónapja szakítás lett a vége. Mindent megadtam a (volt) páromnak, szovam-lelkem beleadtam a kapcsolatba, vele képzeltem el mindent.


Ő viszont sose tudott elszakadni az extől, meg is csalt vele, de amikor a csaj akarta, hogy újra összejöjjenek, megfutamodott és azt mondta neki, hogy engem szeret.


Utólag végül csak azt láttam, hogy befordul, szex megszűnt, stb. Aztán megtört, bevallotta, hogx két ember közt tépődik. Szeret mindkettőnket, de oda jobban húz a szíve.

Közben az ex továbblépett, van egy új pasija.


Én meg itt maradtam totál megalázva, összetört szívvel.


Nem tudom mit csináljak, hogyan dolgozzam fel, hogy gyakorlatilag 2 évet hazugságban éltem...


28/N



2017. dec. 3. 18:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Mint minden csalódást, ezt is túl fogod élni. Eleve nem állt biztos alapokon a kapcsolatotok, ha már meg is csalt. Ennél már az is jobb, ha egyedül vagy.

Tudom, most mondhat bárki bármit, a csalódottságod mindent elnyom, de hidd el, még mindig jobb most, mintha esetleg házasság vagy gyerek után hagy el. Ráadásul "csak" két év veszett így kárba.


Az én exem öt éven keresztül csinálta ezt velem. Ott is ugyanez volt, én mindent megadtam neki, ő meg a születésnapomkor még egy SMS-re sem erőltette meg magát. Kiderült, a barátnőmmel kavartak a hátam mögött mindvégig. Ha most visszaolvasom a levelezéseimet a barátnőmmel, a hányinger kerülget, mindig próbált lebeszélni az exemről, már értem, hogy miért... amikor kiderült az egész, összeomlottam, de ennek már két éve és nagyon boldog vagyok, hogy megszabadultam tőle, mert sokkal jobb életem van azóta. Pedig amikor vége lett, azt hittem, beledöglök.


Fel a fejjel!

2017. dec. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom, átérzem 100 %-ig. Fel a fejjel, túl leszel rajta. Próbálj minden kapcsolatot megszakítani vele, ne emlékeztessen rá semmi. Tudom, hogy olyan mintha mindjárt belehalnál, de túl fogod élni.
2017. dec. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az elsővel.


Tudom, ilyenkor a legnehezebb a hit elvesztését feldolgozni. Csalódsz a másikban, magadban. Értéktelennek tartod magad, stb... De ezek idővel elmúlnak. Most tartasz egy hónapnál, akkor már bőven jó vagy időben. Én több mint 4 hónapja szakítottam, vagyis pontosabban szakítottak velem. Négy év után, semmi előjellel lelépett a csaj úgy, hogy még azt sem mondta meg, miért teszi. Nem vagyok egy buta ember, nem hibáztatok mást ha valamit elrontok, de nálam én még a mai napig sem tudom, hogy miért lépett le.


Van ilyen, én is jártam ott ahol te. Én is hasonló kérdést tettem fel mint most te. És ennyi idő után már kezdem megszokni mindezt. Sőt, valahol örülök is mert kaptam még egy esélyt, hogy valaki olyan mellett lehessek aki azért és annak szeret, aki vagyok.


Tégy te is így. Ha sírni akarsz, sírj. Ha reménykedni akarsz, reménykedj. Nekem pl sokat segített, hogy vettem önismereti könyveket.

2017. dec. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Hát köszönöm az eddigi válaszokat, ritka kultúrált és segítőkészek mind! Ment a zöld kéz!

Kicsit félek, hogy egyedül maradok, az első és eközött a kapcsolat közt 4 év telt el magányban. Félek, hogy amire megint szeretni tudnék valakit, kifutok az időből...

2017. dec. 3. 19:05
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok megint.


Jajj, dehogy futottál ki az időből, ne viccelj! Az tény, hogy a legbölcsebb döntés jelen állapotban, hogy pihensz, csak magaddal törődsz és egyelőre nem keresel társat. Amikor majd úgy érzed, kezded magad összeszedni és már egyre kevesebbet jut eszedbe ez a rossz emlék, akkor érdemes újra ismerkedni.


Én 36 éves vagyok, három óriási csalódással a hátam mögött, mégsem érzem úgy, hogy lemaradtam volna bármiről is. Nincs sehol sem előírva, hogy hány éves korodra kell megtalálnod a párod. Sőt, nézhetnéd olyan oldalról is a dolgot, hogy a korodban (és főleg az én koromban már) nagyon sokan elváltként, egyedül nevelik a gyerekeiket. Nálunk legalább időben kiderült, hogy nem jó embert választottunk és tovább léptünk.


Az esély mindig ott van a boldogságra, hidd el! Te is leszel még boldog, csak ki kell kecmeregned a rossz időszakból. Menni fog, csak foglald le magad minél több dologgal, ami örömet szerez. Ne azt nézd, hogy mennyi időt áldoztál már rá, inkább a mostantól számított idődet tedd jobbá azzal, hogy nem miatta keseregsz :-)

2017. dec. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

"Félek, hogy amire megint szeretni tudnék valakit, kifutok az időből..."


Nem fogsz, nyugi. Ennel sokkal, de sokkal rosszabb lenne, ha meg ket ev mulva szakitanatok. Most kell lepned.

Ha tanulsz a regi hibaidbol akkor nem lesz baj.


A gondolkodasmodod alapbol szerintem helyes, hogy meg akarsz allapodn minel elobb, de ez soha nem mehet az onbecsules rovasara. Nem lett volna szabad megbocsatanod a megcsalast. Annyira vakon kovetted a vagyad, az elkotelezodest, hogy vegul ez lett a veszted. A felelem vezerelt. Meg kell szabadulnod ettol, mert ha az ido surgetese miatt tovabbra is ilyen megalazo helyzetbe hozod magad sokkal rosszabbul jarsz (meg a gyerekeid is). Az onbecsulesnek es a tisztessegnek kell mindg az elso helyen lennie. Szurkolok neked. Panikolni folosleges, mert ennyi idosen meg mindig fiatal, egeszseges, gyonyoru es eros vagy. :)

2017. dec. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Amúgy 1-es, a te történeted még durvább, hiszen a barátnődet is ki kellett iktatnod az életedből... :/

Nem is értem hogy nevezheti magát valaki ilyen gerinctelen tettek után barátnőnek :/


Lett valami a történetből? Ők azóta is együtt vannak, vagy nem tudsz róluk semmit?

2017. dec. 3. 19:37
 8/16 anonim ***** válasza:

Nem fogsz egyedül maradni, ne aggódj! :-)

2-es

2017. dec. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

lollypop93:

"A gondolkodasmodod alapbol szerintem helyes, hogy meg akarsz allapodni minel elobb, de ez soha nem mehet az onbecsules rovasara. Nem lett volna szabad megbocsatanod a megcsalast. Annyira vakon kovetted a vagyad, az elkotelezodest, hogy vegul ez lett a veszted. A felelem vezerelt. Meg kell szabadulnod ettol, mert ha az ido surgetese miatt tovabbra is ilyen megalazo helyzetbe hozod magad sokkal rosszabbul jarsz (meg a gyerekeid is). Az onbecsulesnek es a tisztessegnek kell mindg az elso helyen lennie."


Nagy igazságot írtál, köszönöm, elgondolkodtató!

2017. dec. 3. 19:53
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Borzalmasan sajnálom.


A gyász lépésein túl kell esned, és ne aggódj, sikerülni fog.

Arra viszont megkérlek, hogy a tanulságot vond le: aki nem tud az exétől elszakadni, attól már meg kell válni 2 évnél jóval hamarabb, aztán legyen csak exszel.


22/N

2017. dec. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!